دیوانگی TapSwap: تقویتی برای آگاهی رمزارز در نیجریه؟

به عنوان فردی که علاقه شدیدی به وب 3 داشتم، برای اولین بار شاهد بودم که چگونه چیزی که به عنوان یک روند کم کلید در اینترنت شروع شد، به یک حس بزرگ سرایت کرد که اکنون به دانش میلیون ها نفر در نیجریه رسیده است.

در خیابان‌های لاگوس و چندین مکان دیگر در نیجریه، انبوهی از مردم که مشتاقانه روی صفحه‌نمایش تلفن‌هایشان ضربه می‌زنند، اکنون یک منظره رایج است. در زمان نگارش این مقاله، شایعاتی که در خیابان وجود دارد این است که از شرکت در مسابقه شنود تحت حمایت TapSwap، یک پروژه ارز دیجیتال جدید در بلاک چین سولانا، می توان پول رایگان زیادی به دست آورد.

بسیاری از کاربران اینترنتی که به TapSwap علاقه نشان داده‌اند احتمالاً قبل از پیوستن به مسابقه، داستان‌هایی درباره پرداخت‌هایی که برخی از نیجریه‌ای خوش شانس از استخراج Notcoin دریافت کرده‌اند، خوانده باشند. همچنین داستان پرطرفدار یک نیجریه ای وجود دارد که یک دستگاه تهویه مطبوع 300 هزار NGN از «سودهای» خود در Notcoin خریداری کرد.

اجماع عمومی بر این است که پرداخت‌ها واقعی هستند و این بر عهده همه گذاشته می‌شود که تصمیم بگیرند که آیا از آن دور بپرند یا از آن دور بمانند.

زمانی که TapSwap وارد هیئت شد و به شرکت کنندگانی که روی یک سکه طلایی که حرف T روی آن حک شده است ضربه می زنند، جوایزی ارائه کرد، به سختی خبر پرداخت های Notcoin محو می شد. تنها کاری که باید انجام می دادید این بود که از یک شرکت کننده معرفی کنید، …

Source link