دیفای یکپارچه تلگرام پیشگام: مصاحبه با دنیس واسین، یکی از بنیانگذاران Storm Trade

\ مالیه غیرمتمرکز (DeFi) به نوآوری خود ادامه می دهد و پلتفرم هایی که برنامه های پیام رسانی محبوب مانند تلگرام را ادغام می کنند. این همگرایی خدمات مالی را مستقیماً برای کاربران به ارمغان می آورد و از پایگاه کاربری گسترده و رابط بصری تلگرام بهره می برد. پروژه هایی مانند Storm Trade، Telegram Wallet، Ston.Fi و Dedust پیشگام در این رویکرد هستند و خدمات تجارت، کیف پول و مبادله را در اکوسیستم تلگرام ارائه می دهند. با تلاقی راه حل های مالی سنتی و غیرمتمرکز، پلتفرم های DeFi یکپارچه با تلگرام خدمات مالی پیچیده را ساده می کنند و به طور بالقوه باعث پذیرش انبوه می شوند.

\
تجارت طوفانیک پلتفرم معاملات مشتقات غیرمتمرکز که بر روی بلاک چین TON ساخته شده است، موج هایی را در فضای DeFi یکپارچه تلگرام ایجاد کرده است. با حجم معاملات 24 ساعته 8,749,409 دلار و ارزش کل قفل شده (TVL) 11,198,846 دلار. Storm Trade با ارائه معاملات اهرمی تا 50 برابر مستقیماً از طریق برنامه پیام‌رسانی تلگرام، قصد دارد 10 میلیون کاربر DeFi را جذب کند.

در ماه های آینده، Storm Trade قرار است توکن بومی خود، $STORM را راه اندازی کند. دارندگان Market Makers NFT این پلتفرم اولین فرصت برای خرید توکن با قیمت ثابت را خواهند داشت.

\ در حالی که Storm Trade برای راه اندازی این توکن آماده می شود، ما این فرصت را داشتیم که با دنیس واسین، یکی از بنیانگذاران و رهبر توسعه دهنده Storm به گفتگو بنشینیم…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور