دیده بان روند: قانونگذار آیداهو به دنبال کاهش معافیت های مالیاتی مرکز داده است | دانش مرکز داده

طبق گزارش CBS2 آیداهو نیوز، یک قانونگذار در آیداهو اخیراً قانونی را برای بستن مشوق مالیات مضاعف برای مراکز داده ارائه کرده است.

دولت‌های ایالتی و محلی در سراسر ایالات متحده به مشوق‌هایی که به مراکز داده برای مکان‌یابی در مناطق خود تعمیم می‌دهند، نگاه دقیق‌تری دارند. به نظر می رسد بیشترین فعالیت قانونی از ایالتی با بیشترین تراکم مراکز داده در جهان انجام می شود: ویرجینیا.

گزارش اخیر ما چهار قانون پیشنهادی را نشان داد که بر رشد مرکز داده در ویرجینیا، به ویژه در کوچه مرکز داده در شهرستان لودون این ایالت تأثیر می گذارد.

قانون مرکز داده پیشنهادی در ویرجینیا

برخلاف ویرجینیا، قانون پیشنهادی آیداهو بر راه اندازی مطالعات زیست محیطی، مدیریت ابزار یا مطالعات سایت مرکز داده متمرکز نیست. جان گانون، نماینده ایالت آیداهو، مراکز داده پول را از طریق مشوق های مالیاتی پس انداز می کند.

در حالی که متا، شرکت مادر فیس بوک، با سازماندهی مجدد استراتژی خود در زمینه هوش مصنوعی، توسعه مرکز داده را متوقف کرده است، اما زمانی که آنها در حالت توسعه مرکز داده کامل بودند، توسعه مرکز داده را در Kuna، آیداهو اعلام کردند. این حرکت مشوق مالیاتی دو بخشی را نشان داد که وجوه مالیاتی را از مصارف شهری دور می‌کرد و به سمت بهبود موقعیت مالی متا در ایالت می‌رفت.

در اینجا به این صورت است:

  1. معافیت مالیاتی تجهیزات: در آیداهو، مراکز داده بر اساس قانون HB 521 که در سال 2020 تصویب شد، از پرداخت مالیات بر تجهیزات معاف هستند.
  2. مالیات بر املاک به نفع زیرساخت مرکز داده: فیس بوک با انتخاب منطقه نوسازی شهری Kuna به عنوان سایت توسعه، انگیزه دیگری برای مرکز داده ایجاد می کند. هر گونه مالیات بر دارایی که متا می پردازد، مستقیماً به سمت توسعه زیرساخت هایی که شرکت برای تقویت محوطه مرکز داده خود به آن نیاز دارد، هدایت می شود.

مزیت دوم هزینه های ساخت زیرساخت را برای منطقه توسعه نیافته ای که متا برای توسعه خود انتخاب کرده کاهش می دهد.

لایحه نماینده گانون مزایای مالیاتی را محدود می کند به طوری که مراکز داده باید یکی یا دیگری را انتخاب کنند، نه هر دو را.

طبق گفته BoiseDev، متا به نوبه خود، 8.2 میلیون دلار را به صندوق عمومی Kuna برای پرداخت هزینه خدمات پلیس و آتش نشانی برای منطقه توسعه خود اختصاص داد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Verne Global 20 مگاوات به پردیس مرکز داده ایسلند اضافه می کند