دور زدن ZeroGPT: 10 راز برای شکست دادن ZeroGPT AI Detection

ابزارهای جدید نوشتن هوش مصنوعی مانند ChatGPT نحوه تولید محتوا را تغییر می دهند. به جای نوشتن دستی متون طولانی، مانند پست های وبلاگ، مقاله ها و مقالات، یک کلمه در یک زمان، مردم اکنون می توانند آنچه را که می خواهند در یک درخواست توصیف کنند و به یک هوش مصنوعی اجازه دهند آن را برای آنها ایجاد کند.

با این حال، برخی از ابزارهایی که به عنوان آشکارسازهای هوش مصنوعی شناخته می‌شوند، مانند ZeroGPT، سعی می‌کنند تشخیص دهند که آیا محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است یا خیر و آن را برچسب‌گذاری می‌کنند که می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

توانایی عبور از تشخیص هوش مصنوعی ZeroGPT به دلایل بسیاری از جمله برای سئو و بازاریابی حیاتی است. در ادامه بخوانید تا بیاموزید چگونه می‌توانید تشخیص هوش مصنوعی ZeroGPT را به راحتی و بدون دردسر دور بزنید.

همه آنچه باید درباره ZeroGPT بدانید

ZeroGPT یک آشکارساز هوش مصنوعی است و برای تعیین اینکه آیا یک قطعه متن توسط نویسنده هوش مصنوعی نوشته شده است یا خیر طراحی شده است. در سال 2023 در ژانویه راه اندازی شد و در هامبورگ آلمان مستقر است. به سرعت ثابت شد که بسیار محبوب است و مردم را از سراسر جهان به خود جذب کرد.

ZeroGPT به دلیل سهولت استفاده و قابل اطمینان بودن، با ادعای نرخ دقت 98٪ شناخته شده است. این قابلیت را دارد که شاخص های محتوای هوش مصنوعی را مشخص کند و مقالات، مقالات و سایر محتواها را که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده اند شناسایی کند.

بنابراین، بسیاری از ویراستاران و دیگر متخصصان این ابزار را ترجیح می دهند تا تعیین کنند که آیا یک متن توسط هوش مصنوعی تولید شده است یا در اصل توسط یک انسان ایجاد شده است.

بسیاری از معلمان و …

Source link