ده نکته ای که آرزو می کنم در آغاز کار IT خود بدانم

عکس پروفایل ظهر جانی هکر

@johnnythecoderجانی

یک توسعه دهنده ارشد جاوا و مدرس جاوا در دوره های برنامه نویسی Learning Tree International.

بیماری همه گیر تأثیرات شدیدی بر اقتصاد جهان گذاشته و بسیاری از افراد را بیکار کرده است ، اما صنعت فناوری اطلاعات به خوبی مقاومت کرده است. این یکی از معدود زمینه های پایدار بوده است. به نظر نمی رسد اثرات خردکننده COVID-19 صنعت فناوری اطلاعات را تحت تأثیر قرار دهد ، زیرا به سرعت در حال رشد است و قرار است تا سال 2023 نزدیک به 6 تریلیون دلار برسد.

سرعت رشد بازار IT بسیار چشمگیر است. فرض بر این است که به نظر می رسد بازار برون سپاری فناوری اطلاعات از رقم 342.9 میلیارد دلار در سال 2020 به 410.2 میلیارد دلار تا سال 2027 در حال رشد است ، که در چنین شرایط بحران اقتصادی جهانی غیرقابل تصور است.

این نیاز به نیاز به متخصصان IT بیشتری در این زمینه است و به نظر می رسد از 24 میلیون نفر در حال حاضر به بیش از 28.7 میلیون نفر از متخصصان و توسعه دهندگان IT در سال 2024 افزایش یابد. برخی از جنبه های شغل است ، و شما باید از آن منحنی یادگیری منتهی به آن باشید.

مبتدی بودن در هر کاری می تواند ناامیدکننده باشد. ممکن است در مورد تک تک قدم های خود مطمئن نباشید و یا در انتخاب شغل ، زبان برنامه نویسی یا طراحی یک برنامه یادگیری کمبودی ندارید.

در زیر گزارشی از 10 مورد آورده شده است که ممکن است برای خیلی ها خیلی ساده به نظر برسد …