دنیای واقعی گرگینه ها در فضای NFT

آواتار کاربر

@werewolfexchangeصرافی گرگینه

Werewolf از DeFi استفاده می کند تا رمزنگاری را تکامل بخشد. – مبادله غیرمتمرکز -پروتکل Staking -مدیریت دارایی غیرمتمرکز

مالکیت دیجیتال اگر از NFT در فضای خالی نگهداری شود موضوعی بحث برانگیز است. پوسته های بازی ، نشانه ها و سایر کالاهای قابل جمع آوری که از طریق تراکنش های خرد خریداری شده اند ، به کاربران احساس مالکیت می دهند. اما در حقیقت ، این موارد خریداری شده به صورت دیجیتالی متعلق به ناشران اصلی هستند ، این می تواند به دلیل متمرکز بودن تجارت باشد.

به عنوان مثال ، Gamer 007 COD رقابتی بازی می کند و ده پوسته و کالاهای قابل جمع در بازی نادر خریداری کرده است. در حال حاضر ، Gamer 007 صاحب موارد دیجیتالی است زیرا هزینه آن را پرداخت کرده است. چه اتفاقی می افتد اگر آن بازی خاموش شود یا پایه بازیکن خود را به طور کامل از دست بدهد؟ چه اتفاقی برای آن موارد می افتد؟ آیا نمایه مالک یا گیمر آن را دریافت می کند؟ آیا او بازپرداخت یا غرامت دریافت می کند؟ نه این برای همیشه از دست رفته است. این مشکل کاملاً توسط NFT ها حل می شود.

از آنجا که NFT ها مبتنی بر شبکه بلاکچین غیر متمرکز هستند ، هیچ نهادی واحد با اکثریت مالکیت وجود ندارد. این همه توزیع شده است. عدم تمرکز دلیل برجسته شدن رمزنگاری امروز برای جدا شدن از ساختار اقتدارگرای مرکزی بود.

ما همیشه اعتقاد داشتیم که پیشگام NFT Crypto Kitties است زیرا ایده ای را در آنجا معرفی کرد …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور