دفاع دیجیتال خود را تقویت کنید: استراتژی های برتر امنیت سایبری خانه برای محافظت شخصی

هر کسی آن لحظه را داشته است که کسی که می شناسد، که قبلاً در فیس بوک است، درخواست دوستی دیگری ارسال می کند. گیرنده روی پیوند موجود در پیام کلیک می‌کند تا بعداً همان شخص را ببیند که پست می‌کند، “از من انتظار دوستی نداشته باشید، من هک شده‌ام.” یا شاید شما نگران این هستید که شخصی به مانیتور کودک شما دسترسی پیدا کند اما نمی دانید هکرها چگونه این کار را انجام می دهند. شاید شما هستید که گذرواژه‌های متعددی را یادداشت کرده‌اید و از استفاده از مدیر رمز عبور می‌ترسی. اگر پاسخ شما به هر یک از این مثال ها مثبت است، این مقاله برای شما مناسب است.

در اینجا نکات و ترفندهای من برای تقویت دفاع دیجیتال خود در خانه و زندگی شخصی شما آورده شده است.

فیس بوک

فیس بوک امنیت 101: اگر قرار است در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید و قربانی نباشید، باید بدانید که چگونه از خود در برابر مجرمان سایبری محافظت کنید. من مطمئن هستم که لحظه ای را داشته اید که شخصی برای شما درخواست دوستی یا پیامی در فیس بوک می فرستد و به نظر شما “طرحانه” به نظر می رسد. شما آن را باز نکردید، و به زودی، پستی در مورد اینکه آن شخص «هک شده» می‌بینید.

حمله ای که مجرمان سایبری استفاده می کنند نسبتا آسان است. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که یک نام دامنه در دسترس بخرند و امیدوارند وقتی به صفحه وب خود هدایت می‌شوید متوجه نشوید، اما فیسبوک را برای جمع‌آوری اعتبارنامه‌های شما شبیه‌سازی کنید. گرفتش؟ به من اجازه بده…