در لینکدین با مقالات مبتنی بر هوش مصنوعی همکاری کنید

لینکدین در حال راه‌اندازی مقاله‌های مشترک است، ویژگی جدیدی که از دستورات مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشویق کاربران به اشتراک‌گذاری دانش و بینش در موضوعات مختلف استفاده می‌کند.

مقالات مشارکتی این پتانسیل را دارند که فرصت های شبکه سازی بیشتری ایجاد کنند، به شما کمک کنند محتوای بیشتری تولید کنید و برند خود را در لینکدین رشد دهید.

در اینجا نحوه کار آنها آمده است.

مقالات مشارکتی چیست؟

مقالات مشارکتی موضوعات دانشی هستند که توسط لینکدین با بینش ها و دیدگاه های اضافه شده توسط انجمن لینکدین منتشر شده است.

مقالات مشترک با شروع گفتگوهای مبتنی بر هوش مصنوعی که با تیم تحریریه LinkedIn توسعه یافته اند، شروع می شوند.

لینکدین بر اساس رفتار کاربر، ترجیحات محتوا و سایر بینش های مبتنی بر داده، موضوعات مرتبطی را برای افراد ایجاد می کند تا درباره آنها بنویسند.

سپس، با استفاده از نمودار مهارت‌های لینکدین، پلتفرم هر مقاله را با کارشناسان عضو مرتبط مطابقت می‌دهد که می‌توانند درس‌ها، حکایات و توصیه‌های خود را بر اساس تجربه حرفه‌ای خود ارائه دهند.

درخواست‌های مقاله به صورت اعلان ارائه می‌شوند و از شما دعوت می‌کنند تا نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف به اشتراک بگذارید.

همچنین می‌توانید با کلیک روی «افزودن دیدگاه خود» در حین خواندن مقاله، بدون اطلاع‌رسانی در مورد مقاله همکاری کنید.

در لینکدین با مقالات مبتنی بر هوش مصنوعی همکاری کنیداسکرین شات از لینکدین، مارس 2023.

چرا مقالات مشارکتی برای بازاریابان ارزشمند هستند؟

مقالات مشترک به شما این امکان را می دهند که از کارشناسان صنعت بیاموزید و در مورد آخرین پیشرفت ها در زمینه خود به روز باشید.

علاوه بر این، می توانید تخصص خود را به نمایش بگذارید و با مشارکت در بینش ها و دیدگاه های خود، شهرت حرفه ای خود را در لینکدین ایجاد کنید.

هنگامی که سایر کاربران یک مقاله مشترک را می خوانند، می توانند با کلیک کردن روی واکنش “دیدگرا” واکنش نشان دهند، که به نمایش محتوا در شبکه و همتایان شما کمک می کند.

مشارکت‌کنندگانی که به‌طور مداوم محتوا تولید می‌کنند، دیگران به‌عنوان روشن‌فکر ارزیابی می‌کنند، می‌توانند نشان جدیدی از صدای برتر انجمن را در حوزه مهارت خود کسب کنند.

این به دیگران انگیزه می دهد تا زمان و تجربه خود را در پلتفرم سهیم کنند.

اگر لینکدین بخواهد از هرزنامه ها جلوگیری کند، می تواند از واکنش روشنگرانه به عنوان یک سیستم بررسی استفاده کند، جایی که مشارکت هایی با بیشترین واکنش ها جلوتر از دیگران ظاهر می شوند.

با این حال، اطلاعیه لینکدین اشاره ای نمی کند که آیا تعداد واکنش هایی که یک مشارکت دریافت می کند بر روی دید تأثیر می گذارد یا خیر.

به طور خلاصه

مقالات مشارکتی لینکدین برای متخصصانی که به دنبال حفظ آخرین روندها و یادگیری از کارشناسان این صنعت هستند، افزودنی ارزشمند است.

با این به روز رسانی، لینکدین روی ایجاد راه های عادلانه تر برای باز کردن قفل دانش و مقایسه یادداشت ها با دیگران در همان زمینه سرمایه گذاری می کند.

با مشارکت در یک مقاله مشترک، تخصص خود را به نمایش می گذارید و برند خود را در لینکدین می سازید.

این ویژگی جدید افراد را تشویق می‌کند تا زمان بیشتری را برای لینکدین صرف کنند و محتوای بیشتری تولید کنند، که می‌تواند منجر به فرصت‌های شبکه‌سازی بیشتر شود.


منبع: لینکدین

تصویر ویژه: Mehaniq/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور