در سال 2013، یک مسافر زمان به ما در مورد آینده بیت کوین ما هشدار داد. چقدر حق داشت؟

را مسافر زمان Reddit پست بخشی جدا نشدنی از افسانه بیت کوین است. این متن که ظاهراً مربوط به سال 2025 است، به دلیل معرفی مفهوم “سیتادل” به اکوسیستم مشهور است. به طور کلی، تصرف بیت کوین و وحشت غیرقابل تصور ناشی از امتناع مردم از خرج کردن آن را پیش بینی می کند، زیرا بدون تورم، آنها انگیزه ای برای این کار ندارند.

با این حال، با وجود اینکه ریشه در مفاهیم کینزی دارد، به نظر می رسد پست مسافر زمان ردیت بیت کوین را به شکلی پیچیده تبلیغ می کند.

چه از آینده آمده باشد یا نه، متن جالبی است که ارزش تحلیل دارد. مسافر زمان چند پیش بینی را درست انجام داد؟ بیایید به پست Reddit با لنزهای 2024 نگاه کنیم و متوجه شویم.

ویژگی های رسمی مسافر زمان عنوان پست Reddit: “من یک مسافر زمان از آینده هستم، اینجا هستم تا از شما التماس کنم که کاری را که انجام می دهید متوقف کنید.”

ارسال شده: 30 آگوست 2013

نویسنده: لوکا مگنوتا

نویسنده تصمیم گرفت خود را به عنوان سوژه مجموعه مستند 2019 برنده جایزه امی «با گربه‌ها: شکار یک قاتل اینترنتی» برنده امی معرفی کند. از آنجایی که وقایعی که منجر به دستگیری لوکا مگنوتا شد بین سال‌های 2010 و 2012 اتفاق افتاد و شکار یک داستان بزرگ اینترنتی بود، این نام ممکن است بی‌اهمیت باشد.

این روزها، پروفایل خالی است و انگار داستان مسافر زمان لوکا بود…

Source link