در اینجا نحوه ساخت اپلیکیشن با ریمیکس در 30 دقیقه آمده است

من عاشق بازی با اسباب بازی های جدید هستم. برای توسعه، این به معنای آزمایش ابزارها و چارچوب های جدید است. من همیشه در جستجوی راه هایی برای سرعت بخشیدن و ساده کردن گردش کار توسعه برنامه خود هستم. و بنابراین، اخیراً با Remix مواجه شدم، یک چارچوب وب مبتنی بر جاوا اسکریپت که بارگذاری سریع صفحه را در اولویت قرار می دهد و بر اجرای در لبه تمرکز دارد.

از آنجایی که من قبلاً تجربه زیادی با Node.js و React دارم، می‌خواستم Remix را امتحان کنم. تصمیم گرفتم آموزش ریمیکس را مرور کنم تا ببینم چقدر سریع می‌توانم از آن عبور کنم در حالی که هنوز می‌دانم دارم چه کار می‌کنم. سپس، می‌خواستم ببینم که نصب برنامه نهایی در فضای ابری چقدر آسان است. من از Heroku برای آن استفاده کردم.

بنابراین، بیایید با هم شیرجه بزنیم. در اینجا ما می رویم!

معرفی ریمیکس

این چیزی است که ریمیکس در مورد خودش می گوید:

Remix یک چارچوب وب تمام پشته است که به شما امکان می دهد بر روی رابط کاربری تمرکز کنید و با استانداردهای وب کار کنید تا یک تجربه کاربری سریع، نرم و انعطاف پذیر ارائه دهید.

با این حال، مهمترین چیز برای من این است که چگونه Remix قصد دارد تجربه توسعه دهنده را ساده کند. من واقعاً از خواندن نظرات آنها در مورد اینکه چرا Remix فقط یک فریمورک دیگر نیست، بلکه – علاوه بر اینکه یک فریم ورک توسعه دهنده وب قوی است – همچنین راهی برای به دست آوردن دانش قابل انتقال است که حتی پس از اینکه استفاده از Remix را متوقف کردید، به شما خدمت خواهد کرد بسیار لذت بردم.

ریمیکس…

Source link