درک انتزاع حساب: مرحله بعدی تکامل DeFi

اگر مدتی است که در حال بررسی امور مالی غیرمتمرکز بوده اید، در واقع با پروژه هایی مواجه شده اید که “انتزاع حساب” را ارائه می دهند. اگر نگذاشته اید، به آن زمان بدهید… این کار را خواهید کرد. دلیل این امر ساده است: انتزاع حساب اکنون توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

این توجه به حدی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران DeFi بلافاصله می‌دانند که قرار دادن پول در پروژه‌ای که AA ارائه می‌دهد به این معنی است که تقریباً 100٪ شانس کسب سود جدی دارید. اما جالب اینجاست که بسیاری نمی دانند چرا متای انتزاع حساب اینقدر بزرگ است.

در این پست، من به شما نشان خواهم داد که انتزاع حساب بیش از یک کلمه کلیدی گذرا است و توضیح می دهم که چرا باید به این نوآوری توجه زیادی داشته باشید. اگر با DeFi و web3 تازه کار هستید نگران نباشید. من تمام توضیحاتم را تا حد امکان ساده می کنم تا بتوانید به راحتی دنبال کنید. بیا بریم

انتزاع حساب چیست؟

اولین چیزی که در حال حاضر باید بدانید این است که وقتی انتزاع حساب را می شنوید، پروژه مورد نظر به نوعی با بلاک چین اتریوم مرتبط است. در چند ماه یا سال، این نوآوری به احتمال زیاد به سایر بلاک چین ها نیز سرایت خواهد کرد، اما در حال حاضر، همه آن اتریوم است.

با این اوصاف، درک اینکه انتزاع حساب چیست، برای شما بسیار دشوار خواهد بود، بدون اینکه ابتدا بدانید چرا فعلی …

Source link