دانکن اوت به عنوان مدیر عامل شرکت CyrusOne ، بنیانگذار فردمن به عنوان مدیر عامل موقت

پس از تنها یک سال حضور در سمت رئیس اجرایی CyrusOne ، یکی از بزرگترین اپراتورهای مرکز داده جهان ، بروس دانکن خارج است. دیوید فردمن ، مدیر عامل سابق CyrusOne که یکی از بنیانگذاران آن بود ، در حالی که هیئت مدیره برای یک جایگزین دائمی تر جستجو می کند ، در حال پر کردن است.

دانکن در حالی که یک مدیر با تجربه و موفق REIT بود ، سال گذشته وقتی منصوب شد ، هیچ تجربه ای در تجارت مرکز داده نداشت – این واقعیتی است که برخی از ابروها را برافروخت. هیئت مدیره او را به جای گری ووتاسازک انتخاب کرد ، که قبل از استعفا در فوریه سال 2020 نزدیک به 9 سال شرکت را هدایت می کرد ، پس از یک دوره اجاره بیش از حد مقیاس آرام منجر به کاهش قیمت سهام شد.

پس از اوج کوتاه مدت به دنبال انتصاب دانکن در ژوئن گذشته ، سهام در دوره کوتاه مسئولیت وی در قیمتی افزایش نیافته است و این هفته در روز اعلام قرار ملاقات وی زیر قیمت آن معامله شد.

قیمت چهارشنبه بعد از ظهر با اعلام تعویض دانکن کمی افزایش یافت اما صبح پنجشنبه به شدت افت کرد.

طبق تحقیقات ساختار ، CyrusOne مستقر در دالاس با 1.9 درصد سهم بازار ، هفتمین ارائه دهنده مرکز داده در جهان است.

CyrusOne همزمان با اعلام تغییر رهبری نتایج سه ماهه دوم خود را چهارشنبه بعد از ظهر گزارش کرد. درآمد این سه ماهه 284.6 میلیون دلار بوده است – 11 درصد نسبت به سال دیگر. درآمد خالص ، با 84 درصد کاهش ، و FFO (وجوه حاصل از عملیات) به ازای هر سهم 3 درصد کاهش یافت.

CyrusOne در حال جدایی کامل با دانکن است ، به این معنی که او همچنین از سمت مدیر شرکت استعفا می دهد. فردمان ، که در هیئت مدیره شرکت بوده است ، در حالی که در سمت مدیر عامل موقت است ، در آنجا خواهد ماند.

لین ونتوورث ، رئیس هیئت مدیره ، در بیانیه ای گفت: “دیو CyrusOne را بنیانگذار كرد ، تا سال 2010 مدیرعامل ما بود و به طور مداوم در نقش های مختلف از جمله عضویت در هیئت مدیره از سال 2013 با شركت درگیر بود.”