دانلود بک لینک برای بسیاری از سایت ها به طور همزمان با Majestic –

ما روی بهبود Majestic با اسم رمز “Mega Download” کار کرده‌ایم. این ارتقا دانلود لیست داده های بک لینک را برای چندین سایت بدون نیاز به فراخوانی API آسانتر و سریعتر می کند.

قبل از انتشار، اگر برای سی یا چهل سایت به بک لینک نیاز داشتید، در یک نقطه دشوار قرار داشتید. این نوع مقیاس ممکن است برای توجیه API کافی نباشد، که ممکن است به معنای یک دوره طولانی در ابزار بک لینک مورد علاقه شما باشد. اگر پیش از نشستن پشت میزتان برای دانلود دستی تعداد زیادی بک لینک صادراتی در یک سایت، کتری را روی آن گذاشته اید تا یک نوشیدنی گرم آماده کنید… این به روز رسانی برای شما مناسب است!

ما یک گزینه جدید “صادرات انبوه” را معرفی کرده ایم. اکنون می توانید تعدادی از دانلودهای بک لینک را به طور همزمان در صف قرار دهید. مشترکین می توانند از ابزاری که ما “سطل” می نامیم به این ویژگی دسترسی داشته باشند. اکنون می توانید ترکیبی از صادرات “Top Backlinks” و/یا “Full Exports” را برای تعدادی از سایت ها انتخاب کنید. سپس صادرات انبوه تعدادی دانلود را برای شما در صف خواهد گذاشت.

برای راهنمای عمیق این ویژگی جدید به ادامه مطلب بروید.

چگونه می توانم از این گزینه صادرات انبوه استفاده کنم؟

 1. به “Bucket” خود بروید و مواردی را انتخاب کنید که می خواهید داده های بک لینک را برای آنها صادر کنید.
 1. هنگامی که موارد خود را انتخاب کردید، گزینه های “Top Backlinks” و “All Inbound Links” در زیر “Download” فعال می شوند. یکی از این گزینه ها را کلیک کنید تا پنجره صادرات انبوه باز شود و همه سایت ها به طور پیش فرض به نوع صادرات انتخاب شده بروند.
 1. اکنون می‌توانید نوع صادراتی را که می‌خواهید برای هر مورد انتخاب کنید:

پانل سمت راست به روز می شود و به شما نشان می دهد که از چه تعداد واحد تجزیه و تحلیل برای صادرات استفاده خواهید کرد.

همه صادرات «پیوندهای برگشتی برتر» فقط در قالب Export 2.0 در دسترس خواهند بود. همه «صادرات خام» فقط در قالب جدیدتر «صادرات کامل» در دسترس خواهند بود.

 1. هنگامی که تمام مواردی را که می خواهید صادر کنید و نحوه صادرات بک لینک را انتخاب کردید، روی دکمه “تأیید و شروع” کلیک کنید.

و تمام، پانل سمت راست به‌روزرسانی می‌شود تا نشان دهد صادرات در صف قرار گرفته‌اند و در صفحه دانلودهای شما برای دانلود در دسترس خواهد بود.

چگونه می توانم سایت های خود را وارد سطل کنم؟

چند راه برای پر کردن ابزار سطل وجود دارد:

 1. از تابع “افزودن به سطل” در چرخ دنده استفاده کنید.
  وقتی پیوندی را در Majestic می‌بینید، معمولاً یک نماد چرخ دنده کوچک در کنار آن وجود دارد. این یک منوی حساس به زمینه ایجاد می کند که آن پیوند را به ابزارهای دیگر مجموعه Majestic ارسال می کند. “افزودن به سطل” را انتخاب کنید و پیوند به سطل اضافه خواهد شد.
 1. از افزونه Majestic استفاده کنید.
 1. لیست خود را کپی کرده و در سطل قرار دهید.
  در انتهای لیست سطل، باید پیوندی به نام «افزودن موارد بیشتر به سطل» را مشاهده کنید.

با کلیک بر روی این پیوند شما را در ابزار سطل نگه می‌دارد، اما این انتخاب را به شما ارائه می‌دهد که یا موارد اضافی را در کادر متن وارد کنید یا فهرستی از URLها و دامنه‌ها را در قالب CSV آپلود کنید.

اگر می خواهید این را امتحان کنید: ابزار محدود به مشترکین است، با این حال، اگر برنامه ای دارید، می توانید چند گزارش Top Backlinks را به صورت رایگان دانلود کنید. ما امیدواریم که این به شما کمک کند بدون نیاز به تخصیص منابع، احساسی نسبت به برنامه داشته باشید.

دو نوع مختلف صادرات موجود است.

 1. همه پیوندهای ورودی (GZIP). وقتی یکی از این دانلودهای کامل را درخواست می‌کنید، بسته به تعداد ردیف‌های موجود در صادرات داده، از برخی از واحدهای تحلیل ماهانه خود استفاده خواهید کرد. قبل از اینکه دانلود را تأیید کنید، فرصتی برای بررسی تعداد واحدهای تحلیل مورد نیاز خواهید داشت.
 2. بک لینک های برتر (اکسل یا CSV). می‌توانید روزانه حداکثر ۲۵ بار دانلود رایگان Excel یا CSV را به عنوان بخشی از اشتراک خود درخواست کنید. هر درخواست انبوه اضافی از 10000 واحد تجزیه و تحلیل برای هر گزارش استفاده می کند.

توجه: صادرات بک لینک های برتر برای مشترکین طرح Lite با توجه به منابع در دسترس است. سایر صادرات فقط برای مشترکین در طرح PRO یا بالاتر در دسترس است.

بسته بندی

ما امیدواریم که گزینه صادرات انبوه جدید در Bucket به بهبود گردش کار شما و صرفه جویی در وقت شما هنگام تلاش برای صادرات داده های بک لینک برای چندین سایت کمک کند. اگر بازخورد، ایده‌ای دارید یا می‌خواهید نکاتی در مورد استفاده حداکثری از Majestic داشته باشید، تیم خدمات مشتری ما با کمال میل به شما کمک خواهد کرد.

صادرات فوری برای همه مشترکین در دسترس است. صادرات خام برای مشترکین در طرح های PRO یا بالاتر در دسترس است. مشترکین جدید تشویق می شوند که طرح PRO را با هزینه ماهانه 79.99 پوند / 94.99 یورو / 99.99 دلار امتحان کنند. مشتریان جدید از ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه برای طرح‌های Lite و PRO بهره می‌برند. آن را امتحان کنید.

معراج شاه
آخرین نوشته های معراج شاه (همه را ببین)

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور