دانشگاه بوئنوس آیرس و شریک Archisinal برای بازسازی تسهیلات حقوقی UBA با استفاده از Polkadot

**لندن، بریتانیا، 2 ژوئیه 2024/Chainwire/–**پلتفرم داده Web3 Archisinal همکاری خود را با آزمایشگاه نوآوری و هوش مصنوعی (UBA IALAB) دانشگاه بوئنوس آیرس اعلام کرده است. این نهادها برای توسعه یک پروژه مبتنی بر پولکادوت که تسهیلات قانونی UBA را بازسازی می کند، شریک شده اند.

Archisinal با Web3، Blockchain و IA Lab UBA همکاری خواهد کرد تا از فناوری بلاک چین در طراحی و شهرسازی استفاده کند. از دانشجویان، معماران و اعضای جامعه دانشگاهی که مایل به مشارکت در این پروژه هستند دعوت می شود تا در مسابقه ای برای تبدیل اتاق شنوایی دانشکده به یک کلاس درس هوشمند شرکت کنند.

از طریق پلتفرم بلاک چین، Archisinal از چارچوب بلاک چین پولکادوت استفاده خواهد کرد و بر مسابقه نظارت خواهد کرد. مراحل مورد نیاز برای اجرای کار و اجرای پروژه با کمک تامین مالی جمعی ارائه شده با استفاده از بلاک چین را تعیین می کند.

این پروژه به عنوان پایلوتی برای Archisinal عمل می کند تا ارزش پروژه خود را تأیید کند و به آن اجازه می دهد تا MVP خود را در یک محیط دانشگاهی و مشارکتی اثبات کند. این ابتکار یک مورد استفاده نمونه برای کاربرد بلاک چین در بخش دانشگاهی ارائه می دهد. این کمک‌های اجتماعی را در بوئنوس آیرس هدایت و ترویج می‌کند و در عین حال به نگهداری و نوسازی مناطق عمومی کمک می‌کند.

Source link