داستان دواین ریچارد هیپ و توسعه SQLite در سال 1999

عکس پروفایل Ganesh Anantwar Hacker Noon

@آنانتوارگانش آنانتوار

ایجاد جهان در فضای مجازی. و در سر من

General Dynamics (GD) ششمین شرکت بزرگ دفاعی در جهان است. بدیهی است که این یک شرکت آمریکایی است. برای پی بردن به اهمیت GD ، باید بدانیم که آنها توسعه دهندگان اصلی F-16 Falcon ، مسلما کشنده ترین جت جنگنده مهندسی شده توسط بشر بودند و سپس این بخش را به لاکهید مارتین فروختند. با این حال ، GD در سلاح های زمینی و دریایی ، به ویژه سیستم های موشکی هدایت شونده در کشتی های جنگی ، بیشتر درگیر و بارورتر است.

از نظر نیروی دریایی ، یک ناوشکن یک کشتی جنگی سریع و قابل تحمل است که برای اسکورت ناوهای بزرگتر و دفاع از آنها در برابر مهاجمان استفاده می شود. برای دفاع ، آنها انواع سیستم های موشکی هدایت شونده را برای پرتاب علیه هواپیماهای دشمن ، زیردریایی ها ، حتی اهداف زمینی در اختیار دارند. ما به سال 1999 برمی گردیم ، با چنین ناوشکن در نیروی دریایی ایالات متحده ، جایی که GD در تلاش است تا یک مشکل به ظاهر غیرقابل حل کامپیوتر را حل کند. مرد آنها که مسئول مدیریت سیستم های رایانه ای در آن جنگ جنگی است ، یک برنامه نویس 38 ساله با تجربه به نام Dwayne Richard Hipp است.

مشکل فریبنده ای ساده بود. هر سیستمی که دارای رایانه باشد – لپ تاپ ، ماشین ، یخچال ، ماشین کارخانه یا موشک هدایت شونده – نیاز به ذخیره اطلاعات دارد. این داده ها تقریباً همیشه به صورت جداول مرتبط با یکدیگر ذخیره می شوند ، …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  برنامه های زبان برنامه نویسی پایتون