خلاصه SASE: Comcast Business SD-WAN را برای رشد SMB ها تقویت می کند | دانش مرکز داده

در این خلاصه SASE: Comcast Business یک مشتری جدید SD-WAN را وارد کرد در حالی که Versa Networks مشغول گسترش حضور خود در آمریکای لاتین بود. Netskope همچنین سرویس SASE جدیدی را برای کارگران از راه دور راه اندازی کرد.

Comcast Business SD-WAN را برای بازیافت DTG راه اندازی می کند

Comcast Business در حال استقرار SD-WAN برای مشتری DTG Recycle (DTG) در پلتفرم ActiveCore SDN Comcast است.

DTG از 12 به 1000 کارمند افزایش یافته است و منطقه خدمات خود را در سراسر شمال غربی اقیانوس آرام بزرگ گسترش داده است. این شرکت یک کسب و کار بازیافت غیر MSW مستقل و یکپارچه است و اخیراً توسط صندوقی تحت مدیریت Macquarie Asset Management به مبلغ نامشخصی خریداری شد.

طبق اعلامیه اخیر، “صندوق های مدیریت شده توسط MAM از سال 2007 بیش از 4.5 میلیارد دلار در صنعت زباله در قاره آمریکا سرمایه گذاری کرده اند.”

DTG قصد دارد از سرویس SD-WAN Comcast برای به دست آوردن دید بیشتر شبکه و استفاده از ابزارهای مدیریت تهدید یکپارچه استفاده کند. سرویس SD-WAN همچنین از عملیات مبتنی بر ابر DTG، از جمله اسناد دیجیتال و پرداخت های پردازش شده الکترونیکی، پشتیبانی خواهد کرد.

Comcast Business گفت که همچنین می تواند به DTG در خریدهای جدید سایر مشاغل بازیافت کمک کند.

راب برنر، معاون Comcast Business برای Comcast گفت: «ضروری است که کسب‌وکارهایی که به دنبال رشد فعالیت‌های خود هستند، راه‌حل‌های فناوری داشته باشند که می‌تواند مدیریت منابع فناوری اطلاعات را ساده‌تر کند تا رهبران بتوانند بهتر روی نوآوری و اطمینان از چابکی کسب‌وکارشان تمرکز کنند.» منطقه شمال غربی اقیانوس آرام، در بیانیه ای.

Comcast Business ماه گذشته از گسترش پلتفرم SD-WAN خود با خدماتی که برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​(SMB) طراحی شده است، خبر داد. Comcast شامل چندین سرویس مدیریت شده در پلت فرم SD-WAN برای SMB ها می شود، از جمله هدایت هوشمند ترافیک، اتصال مستقیم به خدمات ابری و پشتیبانی از مرکز عملیات امنیتی Comcast (SOC).

شبکه های Versa حضور LatAm را افزایش می دهد

تامین کننده سرویس دسترسی ایمن Edge (SASE) Versa Networks با انتخاب Calculus به عنوان توزیع کننده آن در مکزیک و سایر مناطق در منطقه در حال گسترش بیشتر در منطقه آمریکای لاتین است.

به خواندن این خلاصه اخبار SASE ادامه دهید نورخوانی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور