خدمات وام Crypto شما را قادر می سازد تا از HODLing Bitcoin بهره مند شوید

عکس پروفایل نویسنده

@مضرابCoinRabbit

وام های رمزنگاری سریع ، قابل اعتماد و ساده

مشکلی که Bitcoin در کیف پول رمزنگاری شما ایجاد می کند این است که اگر استراتژی طولانی مدت سرمایه گذاری داشته باشید نمی توانید از آنها استفاده کنید.

فروش امروز بیت کوین برای جلب رضایت فوری موجب شادی شما در کوتاه مدت خواهد شد ، اما احتمالاً در آینده سود زیادی را از دست داده اید که روی آن حساب کرده اید.

چگونه برای لذت سریع از وسوسه فروش بیت کوین جلوگیری کنیم؟ چگونه می توان خود را متقاعد کرد که در حالیکه BTC به بالاترین رکوردهای تاریخ می رسد ، پول نقد نکند؟

در اینجا پاسخ این است – نیازی نیست که بیت کوین یا Ethereum بفروشید تا اکنون برای شما مناسب باشد. روشی وجود دارد که می توانید مقداری پول نقد دیجیتال برای نیازهای فعلی خود و بدون فروش هیچ یک از Satoshi تهیه کنید.

اجازه دهید وام های رمزنگاری فوری را به شما معرفی کنیم. نحوه کار آنها به این صورت است: شما یک سیستم وام رمزنگاری را سپرده اید تا در حال حاضر بیت کوین یا Ethereum خود را در فضای ذخیره سازی امن ذخیره کنید و برای هر نوع نیاز خود وام ارز رمزنگاری شده را با پول های ثابت (USDT یا USDC) دریافت کنید.

Stablecoin یک دارایی انعطاف پذیر است که می توانید آن را مبادله کنید ، تجارت کنید ، سرمایه گذاری کنید یا به راحتی با دلار آمریکا پول نقد کنید و چیزی خریداری کنید.

کل مراحل 10 دقیقه طول می کشد و به هیچ گونه بررسی اعتباری نیاز ندارد – به سادگی بیت کوین خود را نشان دهید و پول دریافت کنید.

هر زمان که تمایل به بازگشت بیت کوین خود دارید ، با خدمات وام رمزنگاری تماس بگیرید ، …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Ethereum Tokenomics 2021: تأثیر راه حل های مقیاس گذاری Eth2 ، EIP 1559 و L2 بر تقاضا / عرضه