خداحافظی با Marieke • Yoast

با احساسات متفاوتی است که ما با Marieke van de Rakt که تصمیم گرفته است Yoast را ترک کند، خداحافظی می کنیم. همه در Newfold Digital و Yoast دلشان برای او تنگ خواهد شد و ما می خواهیم از او برای همه کارهای فوق العاده ای که در طول سال ها انجام داده است تشکر کنیم. او نقش مهمی در شکل دادن به چشم انداز، رشد و موفقیت شرکت ایفا کرده است.

اکنون، او برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای کمک به سازمان‌های دیگر، حمایت از تنوع و پایداری، و ادامه تغییر جهان به سوی بهتر دارد. بنابراین، اجازه دهید نگاهی به چند مورد از کارهایی که او در زمان خود در اینجا به دست آورده است بیندازیم.

زندگی ماریکه در Yoast

همانطور که ممکن است بدانید، Marieke از ابتدا بخش اصلی Yoast بوده است. او در بسیاری از زمینه‌های مختلف شرکت و نقش‌های زیادی نقش داشته است که خلاصه کردن آن بدون کنار گذاشتن چیزها دشوار است!

او آکادمی SEO Yoast را تأسیس کرد، از فرهنگ شرکتی مثبت و فراگیر دفاع کرد، تلاش‌های بازاریابی و برندسازی ما را هدایت کرد و شرکت را به عنوان مدیر عامل رهبری کرد. نمی‌توانیم از میزان تأثیر او بر شرکت و برند و تأثیر ماندگاری که همچنان خواهد داشت، دست کم بگیریم.

آکادمی SEO Yoast

در سال 2015، ماریکه چشم اندازی داشت که دیگران را از طریق دانش توانمند کند که منجر به تأسیس آکادمی SEO Yoast شد. منبع رایگان آموزش سئو در دسترس و قابل اعتماد. اکنون، صدها هزار نفر در سراسر جهان دوره‌های آموزشی را گذرانده‌اند، مهارت‌های SEO خود را بهبود بخشیده‌اند و در نتیجه مخاطبان خود را افزایش داده‌اند.

قهرمان کردن فرهنگ مثبت شرکت

ماریکه همیشه احساس می کرد که برای کارمندان مهم است که از کار خود لذت ببرند، احساس قدردانی کنند و مشارکت معناداری داشته باشند. ارزش‌های اصلی شرکت ما همچنان منعکس کننده آن است، حتی با رشد و توسعه Yoast و تبدیل شدن به یک سازمان بزرگتر و پیچیده‌تر. او اغلب فردی بود که ما را به جلو می‌برد و در مورد فرهنگ ما به آینده فکر می‌کرد، و همیشه مدافعی قوی برای فرهنگ شرکتی مثبت و فراگیر بوده است. او شکاف دستمزدهای جنسیتی را کاهش داد، تنوع ما را افزایش داد و از مردم ما دفاع کرد.

نام تجاری

Yoast یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین برندها در این صنعت است و تأثیر Marieke را می توان در اینجا نیز احساس کرد. او نقشی کلیدی در تعریف و دفاع از ظاهر و احساس، پیام‌رسانی، ارتباطات و دیدگاه برند ما داشته است. اینکه کارکنان Yoast در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده، مورد احترام و تأثیرگذار هستند، سطحی از موقعیت است که او نقش بزرگی در ایجاد و حفظ آن ایفا کرده است.

زندگی به عنوان مدیر عامل

ماریکه به عنوان مدیر عامل، مسئول هدایت کلی استراتژیک، مدیریت روزانه و موفقیت عملیاتی شرکت بود. او با درک گسترده خود از بازار، روندهای صنعت، کاربران و جامعه، یواست را قادر ساخت تا در خط مقدم چشم انداز رقابتی SEO باقی بماند. خرید موفقیت آمیز Yoast توسط Newfold Digital در سال 2021 تحت نظارت او تکمیل شد.

ماریکه واقعاً در طول این سال‌ها کارهای زیادی برای Yoast انجام داده است، و من شما را تشویق می‌کنم به تاریخچه صفحه Yoast ما نگاهی بیندازید تا میزان کامل میراثی را که او از خود به جای گذاشته است، ببینید.

آینده برای ماریکه

اگر ماریکه را می شناسید، پس می دانید که او آرام نخواهد نشست! او پروژه های زیادی دارد که مشتاق است وقت بیشتری را روی آنها بگذارد. او از طریق امیلیا کپیتال در شرکت‌های منبع باز، پایدار و تحت رهبری زنان سرمایه‌گذاری خواهد کرد و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با پروژه توانمندسازی خود به عدم تعادل جنسیتی و نابرابری در محل کار رسیدگی کنند.

ما برای او در این تعهدات آرزوی موفقیت می کنیم و از حاشیه او را تشویق خواهیم کرد.

آینده Yoast

Yoast هنوز در یک موقعیت فوق العاده قوی است، با یک تیم رهبری قوی، محصول و نقشه راه. در حالی که ما از رفتن ماریکه ناراحت خواهیم شد، اما این بازتاب مثبتی بر ثبات شرکت و برند است که او می‌تواند این کار را با خیال راحت و با خوشحالی انجام دهد. ماریکه چند ماه گذشته را صرف کار با تیم های ما کرده است تا اطمینان حاصل شود که خرد و بینش او با موفقیت منتقل می شود. او میراث و مسئولیت های خود را به دستان توانا واگذار خواهد کرد.

ما همچنین از حمایت کامل سازمان مادر خود، Newfold Digital برخورداریم، که به ما کمک می کند تا وارد فصل جدیدی در Yoast شویم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور