حمله DDoS برای مدارس چه معنایی دارد و چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد؟

حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS) مدتی است که مدارس را تحت تاثیر قرار داده است. ما اغلب در مورد حملات باج افزار یا سایر نقض های امنیتی در اخبار می شنویم، اما حملات DDoS می تواند به همان اندازه برای یک مدرسه نگران کننده باشد. حملات DDoS حملات سایبری هستند که در آن سرور با درخواست‌های ناخواسته بارگذاری می‌شود تا زمانی که ناپایدار شود و قطعی رخ دهد.

اخیراً Verizon گزارش تحقیقات نقض داده ها در سال 2024در سال 2023، مدارس 1780 حادثه را تجربه کردند که 86 درصد از موارد مربوط به نوعی نشت داده بودند. این نسبت به سال 2022 258 درصد افزایش داشته است.

و چند ماه پیش، بالاخره برای مردی که چندین DDoS مرتکب شده بود، اتهاماتی مطرح شد از طریق دامنه ای به نام Astrostress حمله می کند. او DDoS را به عنوان یک سرویس اشتراک ارائه می‌کرد که به موجب آن افراد می‌توانستند با پرداخت هزینه مشترک شوند و اهداف خود را برای بهره‌برداری از او انتخاب کنند. مدارس دولتی شهرستان بالتیمور یکی از بسیاری از قربانیان در سال 2022 بودند.

باور کنید یا نه، این یکی از راه‌های اصلی است که قربانیان در معرض حملات DDoS قرار می‌گیرند و دانش‌آموزان عامل اصلی آن هستند، زیرا هزینه آن‌ها به ۵ دلار می‌رسد.

بنابراین، برخی از دلایل استفاده هکرها از حملات DDoS چیست و چگونه مدارس می توانند خود را برای دفاع در برابر آنها تجهیز کنند؟ بیایید شیرجه بزنیم

چگونه حملات DDoS در مدارس کار می کنند؟

هکرها اغلب می خواهند …

Source link