حلقه های جاوا اسکریپت برای مبتدیان: اصول اولیه را بیاموزید

دوشنبه تاریکی است و شما سر کار هستید. همه ما می دانیم که دوشنبه ها چقدر می توانند افسرده کننده باشند، درست است؟ رئیس شما به شما نزدیک می شود و می گوید: “هی، من 300 ایمیل باز نشده دارم که در آخر هفته دریافت کرده ایم. از شما می خواهم که هر کدام را باز کنید، نام فرستنده را بنویسید و پس از اتمام کار ایمیل ها را حذف کنید.”

اگر بخواهید آن را به صورت دستی انجام دهید، این کار بسیار خسته کننده به نظر می رسد. نکته بعدی احتمالا این است که وارد گوگل شوید و به دنبال نرم افزاری بگردید که بتواند این فرآیند را خودکار کند و زندگی شما را آسان تر کند، درست است؟

خب، ما در برنامه نویسی شرایط مشابهی داریم. مواقعی وجود دارد که باید کارهای تکراری را انجام دهید تا زمانی که آنها تمام شوند. چگونه این موضوع را حل می کنید؟ در جاوا اسکریپت، چیزی را داریم که به آن حلقه می گوییم. حلقه ها به ما این امکان را می دهند که وظایف تکراری را با کاهش مقدار کد مورد نیاز برای تکمیل کار حل کنیم.

در این مقاله، در مورد اینکه حلقه چیست، چگونه کار می‌کند و روش‌های مختلفی که می‌توانیم برای اعمال آن در برنامه‌هایمان استفاده کنیم، بحث خواهیم کرد.

حلقه چیست؟

حلقه‌ها در جاوا اسکریپت برای انجام کارهای تکراری به راحتی استفاده می‌شوند. آنها بر اساس شرطی هستند که true یا false را برمی گرداند.

یک شرط عبارتی است که باید برای اجرای یک حلقه ارسال شود. یک حلقه زمانی اجرا می شود که شرایط مشخص شده مقدار واقعی را برمی گرداند و زمانی که مقدار نادرست را برمی گرداند متوقف می شود.

چه زمانی نیاز به استفاده از حلقه دارید؟

حلقه ها برای …

Source link