حزب مخالف بریتانیا “موانع” ساخت و ساز را از بین می برد

از آنجایی که اخبار مرکز داده سریعتر از همیشه در حال حرکت هستند، می‌خواهیم کار را برای متخصصان این صنعت آسان کنیم تا سر و صدا را کاهش دهند و مهم‌ترین داستان‌های هفته را پیدا کنند.

این دانش مرکز داده News Roundup آخرین اخبار و تحولات در صنعت مرکز داده را برای شما به ارمغان می آورد – از سرمایه گذاری و ادغام گرفته تا تهدیدات امنیتی و روندهای صنعت.

برای به‌روز ماندن در مورد همه مراکز داده، مشترک شوید دانش مرکز داده خبرنامه برای دریافت محتوا مستقیماً به صندوق ورودی خود.

تحولات انگلستان

پیش از انتخابات عمومی بریتانیا در ماه آینده، مراکز داده در مانیفست حزب کارگر برای بخش فناوری کشور به نمایش درآمدند.

که در به طور گسترده ای گزارش شده است نظرات این هفته، پیتر کایل، وزیر علوم، نوآوری و فناوری در سایه، گفت که حزب او در صورت پیروزی در انتخابات، «موانع فناوری» را که امکان ساخت مراکز داده بیشتر را فراهم می‌کند، باز خواهد کرد. این شامل پروژه های جدید در زمین های کمربند سبز می شود.

سخنگوی حزب کارگر گفت که لغو ساخت و ساز موانع کشور را قادر می سازد تا کمبود فعلی مراکز داده را برطرف کند و تقاضای فزاینده برای رایانش ابری و خدمات هوش مصنوعی را برآورده کند.

در حالی که بسیاری از متخصصان مرکز داده بدون شک از این خبر استقبال می کنند، توسعه در زمین های کمربند سبز همچنان یک موضوع بحث برانگیز است.

مربوط:چرا جوامع به مراکز داده اعتراض می کنند – و صنعت چگونه می تواند پاسخ دهد

در واقع، با ادامه رشد مرکز داده، مخالفت برخی از جوامع محلی در حال افزایش است. این هفته نگاه دقیق تری به این موضوع انداختیم چرا مردم اعتراض می کنند و صنعت چگونه می تواند به طور موثر به نگرانی های آنها پاسخ دهد.

گفت: «رفتن به جلو، درک و پرداختن به نگرانی‌های معترضان باید اولویت صنعت مرکز داده باشد، اگر بخواهد بدون نیاز به مبارزه با جوامع محلی در هر مرحله به گسترش خود ادامه دهد.» دانش مرکز داده نویسنده کریستوفر توزی

موضع قدرت

رشد صنعت مرکز داده به طور ذاتی با آن مرتبط است انرژی و قدرت عرضه. و با گزارشات هشدار با توجه به اینکه سهم مصرف جهانی برق مورد استفاده توسط مراکز داده می تواند از 2 درصد امروز به بیش از 20 درصد تا سال 2030 افزایش یابد، این موضوع به طور فزاینده ای بحرانی می شود.

در میان افزایش تقاضای انرژی، دولت آفریقای جنوبی گفت که از ارائه دهندگان مراکز داده می خواهد تا وابستگی خود را به شبکه ملی کاهش دهند.

همانطور که توسط MyBroadband این هفته، آفریقای جنوبی سیاست ملی در مورد ابر و داده ارائه دهندگان را ترغیب می کند تا منابع انرژی جایگزین اضافی را برای جلوگیری از خرابی کشف و اجرا کنند.

در این گزارش آمده است: «در حال حاضر آفریقای جنوبی با چالش های تامین برق مواجه است. با توجه به اینکه مراکز داده ۲۴ ساعته کار می کنند و مقادیر زیادی برق مصرف می کنند، اتکای صرف به شبکه ملی ممکن است ناکافی باشد.

مربوط:توسعه مرکز داده جدید: ژوئن 2024

در جای دیگر، کارشناسان هشدار داده اند که فشار مالزی برای جذب سرمایه گذاری در مراکز داده می تواند منابع آب و برق این کشور آسیای جنوب شرقی را تحت فشار قرار دهد. استریتس تایمز این هفته گزارش شده است.

بالا رفتن

در اخبار توسعه مرکز داده، مراکز داده قطب نما شروع به تبدیل سایت سابق دفتر مرکزی سیرز در هافمن استیتز، ایلینویز به پردیس مرکز داده های فوق مقیاس کرده است.

قطب نما گفت “پنج مرکز داده های فوق مقیاس” را در سایتی به مساحت 200 هکتار ایجاد می کند. ساخت پردیس برای 1000 شغل محلی ایجاد می کند. به گفته اپراتور مستقر در دالاس، پس از بهره برداری، این پروژه تقریباً 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری محلی خواهد بود.

در همین حال، CyrusOne طرح های ثبت شده با دپارتمان صدور مجوز و مقررات تگزاس، برای «تناسب» یک مرکز موجود در شهر ریچاردسون، نزدیک دالاس. هزینه ها حدود 80 میلیون دلار تخمین زده می شود.

در سایر خبرها، گروه CIM بسته بر روی a تعهد وام 125 میلیون دلاری برای تامین بودجه ساخت پردیس محاسباتی با کارایی بالا Applied Digital در الندیل، داکوتای شمالی، در حالی که دریاهای جنبشی گفت دارد فاز یک را تکمیل کرد مرکز داده برنامه ریزی شده هوش مصنوعی آن در اوک بروک، ایلینوی.

در اسپانیا، مراکز داده پرایم برنامه های اعلام شده برای یک مرکز داده 40 مگاواتی در مادرید و مایکروسافت اولین منطقه ابری خود را باز کرد در کشور برای «تسریع توسعه اقتصاد هوش مصنوعی».

چیپس داغ

سرانجام، شبکه شدید این هفته مقاله جالبی را در مورد اینکه برخی از اپراتورهای مرکز داده از طراحان خواسته اند، منتشر کرد بگذارید تراشه ها را در دمای بالاتر اجرا کنند.

می‌نویسد: «ممکن است خلاف واقع به نظر برسد، اما استفاده از مایعات داغ‌تر برای خنک کردن تراشه‌های پرقدرت می‌تواند پاسخی برای پشتیبانی پایدار از بارهای محاسباتی هیولا باشد».شبکه شدیددیانا گوارتس.

این مقاله تاکید می کند که تقاضاهای فعلی برای آب سردتر برای خنک کردن تراشه های پرقدرت ناپایدار است، مصرف انرژی را افزایش می دهد و تلاش های بازیافت گرمای اتلاف را پیچیده می کند.

به گفته یکی از اپراتورهای مرکز داده، استفاده از آب گرمتر بار زیرساخت های خنک کننده را کاهش داده و پایداری را افزایش می دهد.

دیگر مطالب عالی در DCK این هفته

کارشناسان انرژی ایالات متحده بر پتانسیل مراکز داده با انرژی هسته ای تاکید می کنند. نیروگاه های مجازی، کاهش بار و راکتورهای کوچک مدولار مفاهیم جالبی هستند، اما واقعیت های صنعت مرکز داده چیست؟

اپل با قرارداد OpenAI وارد مسابقه تسلیحاتی هوش مصنوعی شد. به گفته این شرکت، عملکردهای هوش مصنوعی که برای اجرا در تلفن ها بسیار پیچیده هستند، در مراکز داده ویژه اجرا می شوند.

چگونه اپراتورها و فروشندگان امیدوارند با مشکلات زنجیره تامین مرکز داده مقابله کنند. یک زنجیره تامین یکپارچه و تطبیقی ​​برای رقابت موثر در مرکز داده و بازار هوش مصنوعی مورد نیاز است.

معاملات مرکز داده آسیا-اقیانوسیه داغ اجرا می شود. تقاضا برای دارایی های مرکز داده آسیا و اقیانوسیه بسیار جلوتر از عرضه است.

مشاهده‌پذیری به‌عنوان مهارهای فناوری اطلاعات برای تغییرات تکنولوژیکی در مرکز قرار می‌گیرد. فناوری اطلاعات و مخابرات باید نسبت به سایر بخش‌های صنعتی پیشرفته‌تر باشند، با این حال، این دو صنعت نسبت به سایر بخش‌ها قطعی بیشتری دارند.


Source link