حریم خصوصی آنلاین یک گزینه نیست: این یک ضرورت است

عکس پروفایل Reputio Hacker Noon

@تعویضتعویض

پوشش داستان های مخل

بیشتر آمریکایی ها معتقدند که امنیت اطلاعات آنلاین آنها نباید معامله ای برای استفاده از اینترنت باشد. همانطور که گری كواكس ، كارشناس فنآوری گفت ، “حریم خصوصی یك گزینه نیست ، و نباید قیمتی باشد كه ما برای ورود به اینترنت می پذیریم.”

علی رغم این ، بسیاری از آمریکایی ها به حریم خصوصی آنلاین اعتماد چندانی ندارند و معتقدند که بخش های شرکتی و دولت فعالیت های آنلاین و آفلاین آنها را به طور منظم ردیابی می کنند. در حقیقت ، از هر ده بزرگسال شش نفر در ایالات متحده معتقدند که در زندگی روزمره آنها ، اطلاعات شخصی آنها به طور مداوم توسط شرکت ها و دولت جمع آوری می شود.

همانطور که کارشناسان امنیت اینترنت می گویند ، حفظ حریم خصوصی در اینترنت بیشتر از کاری نیست که شخص بصورت آنلاین انجام می دهد ، بلکه بیشتر از آن شخصی است که انجام می دهد و سپس از طریق آنلاین است. اینکه چه کسی یک فرد است ، به عنوان اطلاعات قابل شناسایی شخصی (PII) طبقه بندی می شود که شامل نام ، آدرس ، تاریخ تولد ، شماره تأمین اجتماعی ، شماره تلفن ، ایمیل و سایر اطلاعات حیاتی است. کاری که افراد بصورت آنلاین انجام می دهند به معنای جستجوهایی است که انجام می دهند ، در حالی که آنلاین هستند. جدا از این ، شرکت ها و دولت ها به اطلاعات خصوصی و حساس افراد مانند سوابق پزشکی ، گرایش جنسی یا دیدگاه های سیاسی آنها نیز دسترسی دارند.

بنابراین ، تحریک شده توسط …