جهش شبکه EOS به سمت تراکنش های بلاک چین فوق سریع و ایمن

راه اندازی اخیر Antelope Spring Beta-1 در شبکه آزمایشی Jungle نقطه عطف مهمی در تکامل شبکه EOS است زیرا این ارتقا نشان دهنده یک جهش به جلو است، به ویژه با معرفی الگوریتم اجماع جدید Savanna. این پیشرفت با بهبود سرعت تراکنش و ارتقای امنیت کلی و حریم خصوصی شبکه، اکوسیستم EOS را متحول می کند.

در قلب ارتقاء Antelope Spring Beta-1، الگوریتم اجماع ساوانا قرار دارد. این الگوریتم جدید سرعت نهایی تراکنش را بیش از 100 برابر در مقایسه با الگوریتم های قبلی خود افزایش می دهد. در فناوری بلاک چین، “نهایی” به نقطه ای اشاره دارد که در آن تراکنش غیرقابل برگشت در نظر گرفته می شود. ساوانا با تسریع در این فرآیند، ریسک دو برابری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و کارایی پردازش تراکنش ها را افزایش می دهد. این بهبود برای شبکه EOS حیاتی است زیرا هدف آن پشتیبانی از حجم تراکنش های بالاتر و برنامه های پیچیده تر بدون به خطر انداختن سرعت یا تجربه کاربر است.

این به‌روزرسانی همچنین تکنیک‌های رمزنگاری پیشرفته، مانند امضاهای BLS (Boneh-Lynn-Sacham) و پتانسیل سیستم‌های اثبات دانش صفر را معرفی می‌کند. امضاهای انبوه BLS راهی برای ترکیب چند امضا در یک امضای کوچکتر است. این جمع و جور …

Source link