جهانی به روز رسانی هفتگی ابزار 5

عکس پروفایل نویسنده

اگر از ابزار جهانی داده چیزی نشنیده اید ، این یک برنامه منبع باز وب یا دسک تاپ برای همکاری ، ساخت و ویرایش مجموعه داده های متن ، تصویر ، ویدئو و صدا با برچسب ها و حاشیه نویسی است.

این پنجمین به روزرسانی جامعه ما است! ما امیدواریم که با انتشار این موارد بتوانیم جامعه را بهتر درگیر کنیم و عوامل جدید را تشویق کنیم. یک نسخه ویدیویی نیز وجود دارد:

https://www.youtube.com/watch؟v=Ag5kROqp8e8

بیا شروع کنیم…

ویژگی جدید: مستندات

ما از اعلام سایت docs.universaldatatool.com بسیار هیجان زده هستیم. این کلیه اسناد نحوه دستیابی و همچنین روشهای استفاده از UDT با چارچوبهای یادگیری ماشین را دارد. خوش آمدید به ما کمک کنید تا با استفاده از Github جزئیات بیشتری را در آن اضافه کنیم.

ویژگی جدید: ابزار تبدیل

با استفاده از این به روزرسانی ، اکنون می توانید فایل های JSON یا CSV را به پرونده های PNG یا SVG تبدیل کنید. برای استفاده از آن همه کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی گزینه “تبدیل” در صفحه جهانی ابزار جهانی داده است.

این گزینه از هم اکنون با خروجی گزینه های تصویر از تبدیل پشتیبانی می کند ، اما امیدواریم که به زودی ویژگی های بیشتری را در آن اضافه کنیم. قسمت خوب این است که می توانید از این گزینه برای تبدیل مجموعه داده های نسبتاً بزرگ با سهولت استفاده کنید. همچنین ، این گزینه می تواند به صورت آنلاین و همچنین در ماشین های محلی استفاده شود.

به روزرسانی جدید: نسخه دسک تاپ ثابت ابزار جهانی داده ها

ساخت دسک تاپ ما دوباره به مرحله عمل رسیده است. اکنون می توانید Universal Data Tool را برای نسخه های پایدار Mac ، Linux و Windows بارگیری کنید.

به روزرسانی های دیگر:

ترجمه پرتغالی: اکنون می توانید با ترجمه پرتغالی به وب سایت نیز دسترسی پیدا کنید (با تشکرmrjunato!)صفحه پاسخگو جدید: با این به روزرسانی ، صفحه فرود Universal Data Tool در هر اندازه پاسخگو است (با تشکرcongdv!)

این برای پنجمین به روزرسانی جامعه ماست ، حتماً ما را دنبال کنید توییتر، یا برای کسب اطلاعات بیشتر به Slack ما بپیوندید!

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.