جنگو در مقابل لاراول: مقایسه ای عمیق

عکس پروفایل نویسنده

@آنکوشسینگلاآنکوش سینگلا

آنکوش سینگلا یکی از بنیانگذاران Coding Ninjas است و در برنامه نویسی ، داده و توسعه تخصص دارد

فناوری “پشت صحنه” یا در میان مردم که به عنوان فناوری backend شناخته می شود ، در سالهای اخیر سریعتر تکامل یافته است. از روزهای 1994 که PHP برای پردازش HTML به صورت پویا ظاهر شد ، تا امروز که ده ها زبان برنامه نویسی ، چارچوب و فناوری برای افزودن محتوای پویا و حتی در زمان واقعی به وب سایت ها و برنامه های خود داریم. فناوری های backend جدیدترین چارچوب هایی را دارند که امکان توسعه سریع برنامه (RAD) را فراهم می کنند.

پیش بینی می شود جامعه توسعه دهندگان جهانی تا سال 2024 به 28.7 میلیون نفر برسد. انتخاب زبانهای برنامه نویسی و تنظیمات برگزیده چارچوب بحث و جدال زیادی در جامعه توسعه دهندگان داشته است. جنگو و لاراول دو محبوب ترین چارچوب backend هستند. هر دو از پشتیبانی و پیروی قوی جامعه برخوردار هستند. هر دو چارچوب در بین شرکتهای برتر بسیار مورد تقاضا هستند.

طبق ZipRecruiter ، توسعه دهندگان Django می توانند به طور متوسط ​​117،673 دلار درآمد کسب کنند در حالی که توسعه دهندگان Laravel می توانند 92،285 دلار درآمد کسب کنند. طبق نظرسنجی توسعه دهندگان StackOverflow 2020 ، لاراول در محبوب ترین چارچوب در رتبه دهم و در دسته بندی های تحت تعقیب در رتبه 12 قرار دارد. از طرف دیگر ، جنگو ، در موقعیت 7 در …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور