جنگو برای چه استفاده می شود؟ – 6 رایج ترین برنامه

عکس پروفایل نویسنده

@v2stechراه حل های V2STech

مشاور فناوری در SaaS | پایتون | چت بات | توسعه محصول

Django یک چارچوب برنامه وب است که بر پایه Python بنا شده است ، اما بخشی از Python نیست. زبان پایتون منبع باز ، یادگیری و تطبیق آسان ، در سالهای اخیر به زبان برنامه نویسی مورد علاقه برای مبتدیان و همچنین توسعه دهندگان باتجربه تبدیل شده است. Django برای پشتیبانی از توسعه برنامه های وب ، API های وب ، خدمات وب ایجاد شده است. به لطف افزایش محبوبیت پایتون ، جنگو نیز به چارچوبی برای توسعه دهندگان پایتون تبدیل شد.

اما ، چرا جنگو به طور خاص؟ چرا سایت های محبوب شبکه های اجتماعی ، مجلات آنلاین و سایت های تجارت الکترونیکی از جنگو استفاده می کنند؟ چرا اینقدر مورد استفاده توسعه دهندگان است؟ بیایید دریابیم که جنگو برای چه استفاده شده است.

6 روشی که توسعه دهندگان از جنگو استفاده می کنند

1. برای برنامه های وب مقیاس پذیر:

جنگو بهترین گزینه برای ساخت برنامه های وب مقیاس پذیر است. این چارچوب بیشتر ویژگی هایی را ارائه می دهد که برنامه نویسان می خواهند در یک برنامه وب قرار دهند. ساختن با استفاده از اجزای ارائه شده در جنگو آسان تر از ساخت اجزای سفارشی است. این باعث صرفه جویی در وقت توسعه دهندگان و همچنین پیشرفت سریع می شود.

جنگو همچنین از کتابخانه های جامعه و شخص ثالث پشتیبانی خوبی دارد. اینها را می توان برای تقویت بیشتر ویژگی ها ، افزودن اجزا / / ماژول های جدید به …