جمع‌بندی اخبار مرکز داده: اخراج‌ها و قطع‌کاری‌ها – افزایش سرعت | دانش مرکز داده

از آنجایی که اخبار مرکز داده سریعتر از همیشه در حال حرکت هستند، ما می خواهیم این کار را برای متخصصان مرکز داده آسان کنیم تا سر و صدا را کاهش دهند و مهم ترین داستان های هفته را پیدا کنند.

خلاصه اخبار دانش مرکز داده آخرین اخبار و پیشرفت‌ها را در صنعت مرکز داده – از سرمایه‌گذاری و ادغام گرفته تا تهدیدات امنیتی و روندهای صنعتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

برای به‌روز ماندن در مورد همه مراکز داده، در خبرنامه روزانه Data Center Knowledge مشترک شوید تا محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید.

استخدام (اوه، منظور ما شلیک است)

برای کارگران در سراسر صنعت فناوری – از جمله مراکز داده – موفقیت ها همچنان ادامه دارد.

در آخر هفته، شاهد اخراج‌های جدیدی بودیم اریکسون و توییتر از اکتبر گذشته، توییتر بیش از 5500 کارمند را اخراج کرده است که تقریباً 75 درصد از نیروی کار خود است.

پس از دور اولیه اخراج‌ها در ژانویه، Salesforce ظاهراً در حال بررسی اخراج‌های اضافی تحت فشار سرمایه‌گذاران برای افزایش حاشیه‌های شرکت است.

از آنجایی که اخراج ها هیچ نشانه ای از توقف را نشان نمی دهند، به نظر می رسد مدیران عامل در حال خواندن دو آهنگ تا حدی متناقض هستند. از یک سو، رهبران در حال اجرای کاهش به دلیل نگرانی در مورد عدم اطمینان اقتصادی هستند. از سوی دیگر، آنها از یافتن کارگران کافی برای پر کردن این نقش‌های خالی ابراز ترس می‌کنند.

مطالب پیشنهادی  Google با استفاده از هوش مصنوعی برای شکستن انرژی زمین گرمایی نسل بعدی برای مراکز داده

دوستان ما در InformationWeek مهم‌ترین اخراج‌های فنی را با یک ردیاب به‌روز تعلیق ثبت می‌کنند.

قطعی ها Take Down Dish، Gmail، Twitter

در توییتر، ما شاهد یک ارتباط واضح بین اخراج و عملکرد محاسباتی هستیم. نیویورک تایمز گزارش می دهد که «تنها در ماه فوریه، توییتر حداقل چهار قطعی گسترده را تجربه کرده است، در حالی که در کل سال 2022، 9 مورد بود.» در حالی که نمی‌توانیم آینده را پیش‌بینی کنیم، زیرا توییتر مراکز داده را می‌بندد و مهندسان را اخراج می‌کند، همه نشانه‌ها حاکی از قطعی بیشتر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است.

بعلاوه، ما شاهد یک سری از کسب و کارهای بزرگ از جمله Dish و Gmail و Google Workspace بودیم که در نتیجه وقفه در زیرساخت‌های فیزیکی و دیجیتال مرکز داده، دچار اختلال شدند.

با توجه به این مسائل در حال انجام، کلاوس هالر، یکی از همکاران DCK، راهنمای جامعی در مورد اینکه چگونه متخصصان مرکز داده می‌توانند با قطعی‌های احتمالی ابر مقابله کنند و از آن جلوگیری کنند، نوشت.

پیشرفت های زیست محیطی در ایسلند

در یک خبر خوب، ایسلند این هفته به دلیل پیشروی خود در زیرساخت های انرژی پاک و تجدیدپذیر تیتر خبرها شد.

تعهد مقرراتی کشور نوردیک به شیوه های نوآورانه پایدار، به ویژه انرژی آبی و زمین گرمایی، این کشور را قادر به ایجاد یک شبکه انرژی قابل اعتماد و سازگار با محیط زیست کرده است، که نمونه ای برای سایرین است که باید دنبال کنند.

در حالی که فاقد فشار قانونی ایسلند برای اقدامات پایدار بودند، برخی از شرکت های فناوری در این هفته گام های کوچکی را به سمت پایداری زیست محیطی در مراکز داده خود برداشتند:

مطالب پیشنهادی  خزانه داری ایالات متحده در میان افزایش باج افزارها راهنمای رمزنگاری را ارائه می دهد

ما دوست داریم راه حل های انرژی سبز را در عمل ببینیم! اگر نکته ای در مورد پایداری مرکز داده دارید، به ما اطلاع دهید.

توسعه جدید در مواجهه با مقاومت محلی

علیرغم مقاومت منطقی محلی – چه در ویرجینیای شمالی، کانزاس یا آیداهو – در برابر اثرات زیست محیطی مراکز داده، توسعه و ساخت و ساز طبق معمول این هفته در بازارهای بزرگ و کوچک در سراسر ایالات متحده ادامه یافت.

در فرمونت، کالیفرنیا، شرکای Valley Oak درخواستی برای یک مرکز داده جدید 90 مگاواتی به مساحت 490000 فوت مربع ارائه کرده است. با گسترش مراکز داده در سراسر منطقه خلیج، این منطقه شهرت خود را به عنوان یک کانون پایدار برای ساخت مرکز داده تقویت می کند.

حتی در ویرجینیا، جایی که مخالفت شدید NIMBY وجود دارد، اولین مرکز داده PowerHouse در منطقه، که بخشی از سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری است، رو به اتمام است. پاور هاوس انتظار دارد تا ماه جولای از اولین مستاجران خود استقبال کند و تا اکتبر ساخت و ساز را به پایان برساند.

در خارج از ایالات متحده، این هفته همچنین شاهد آغاز ساخت مرکز داده جدید در روسیه، آفریقای جنوبی، برزیل، الجزایر، لندن و فیلیپین بودیم.

دیگر مطالب عالی در DCK این هفته

رسیدن به محدودیت های ساخت مرکز داده. Bill Kleyman، سردبیر DCK، دنیای ساخت مرکز داده و چگونگی سازگاری سازمان‌ها با چالش‌ها و یافتن راه‌حل‌های خلاقانه برای ارائه سریع‌تر زیرساخت‌ها به بازار را بررسی می‌کند.

رمزگذاری داده در حالت استراحت در ابر: گزینه های خود را کاوش کنید. کلاوس هالر چهار رویکرد برای مدیریت رمزگذاری داده در حالت استراحت در ابر عمومی را در کنار سه الگوی اساسی برای یکپارچه سازی خدمات ذخیره سازی ابری در چشم اندازهای برنامه های سازمانی تجزیه و تحلیل می کند.

مطالب پیشنهادی  اپراتور مرکز داده Temasek در نظر دارد IPO 1 میلیارد دلاری: بلومبرگ | دانش مرکز داده

بیمه سایبری پس از حملات باج افزار از لبه پرتگاه بازگشت. بیمه سایبری پس از افزایش حملات باج افزار در سال گذشته که باعث شد بسیاری از شرکت های بیمه از بازار عقب نشینی کنند، در حال بازگشت است.

بازاندیشی استراتژی‌های قدیمی پشتیبان‌گیری برای عصر ابر. ما به دو استراتژی پرمصرف پشتیبان – پدربزرگ – پدر – پسر و 3-2-1 – نگاه می‌کنیم و ارتباط آنها را در دنیای ابرهای عمومی بررسی می‌کنیم.

کدام یک از این داستان ها برای شما مهمتر است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور