ثبت اختراع فناوری خود: آنچه انتظار می رود و نکاتی برای یک تجربه مثبت

عکس پروفایل نویسنده

تکنسین ها دائماً در حال ابداع و نوآوری هستند ، اما موضوع اختراع ثبت شده معمولاً یک فکر بعدی است. این می تواند چندین دلیل مختلف داشته باشد ، یعنی هزینه و سردرگمی در مورد چگونگی انجام آن. این نگرانی ها کاملاً معتبر است ، اما با انتظارات صحیح و انجام چند حرکت صحیح در مراحل اولیه ، شما برای نتیجه موفقیت آمیزتر خواهید بود.

آیا ایده من قابلیت ثبت اختراع را دارد؟

احتمالاً بله اعم از سخت افزار ، نرم افزار ، یک محصول مکانیکی ، یک سیستم ، یک ترکیب شیمیایی یا هر تعداد چیز دیگر ، به احتمال زیاد می تواند ثبت اختراع شود. راستش را بخواهید ، آنچه بیشتر تعجب آور است ، میزان IP ثبت نشده است. تا زمانی که “منحصر به فرد” باشد در اینکه چگونه فناوری شما یک مشکل را حل می کند ، مالکیت معنوی نیز وجود دارد و شما باید در مورد اینکه آیا ارزش پیگیری حق ثبت اختراع را دارد نظر دهید.

که ما را به موضوع بعدی می رساند ، وکلای ثبت اختراع.

آیا به یک وکیل ثبت اختراع نیاز دارید؟ به نظر من ، پاسخ “بله” صریح است. اما ، چطور می توانید یکی پیدا کنید؟ این قسمت سخت است. تقریباً هر موسسه حقوقی متوسط ​​و بالاتر حداقل یک وکیل دارد که در مارک های تجاری و حق ثبت اختراع فعالیت می کند. با این حال ، این بدان معنا نیست که آنها ارزش یک گه را دارند. بسیاری از وکلای عمومی بدون داشتن تخصص در این زمینه ها ، کار ثبت اختراع و مارک تجاری را انجام می دهند – این یک …

مطالب پیشنهادی  "من نگران افرادی هستم که فناوری را برای مشکلات خود مقصر می دانند": داویت آیوازیان
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور