تیم Ockam و Redpanda: راه اندازی اولین پلتفرم داده های جریانی بدون اعتماد در جهان

اوکام با هم همکاری کرد پاندای قرمز راه انداختن Redpanda Connect with Ockam: اولین پلتفرم جریان داده بدون اعتماد. این یک مشارکت طبیعی است زیرا هر دو شرکت دارای اخلاق یکسانی هستند. تا هر توسعه‌دهنده‌ای را قادر سازد تا سیستم‌های توزیع‌شده، در مقیاس، با ابزارهای ساده بسازد. محصولات هر دو شرکت بر اساس پروژه های منبع باز محبوب هستند و توسط تیم های کهنه کار و با عملکرد بالا ساخته شده اند.

Redpanda Connect with Ockam تنها پلتفرم داده جریانی در مقیاس سازمانی، بدون اعتماد، است که به طور همزمان آسان برای استقرار، ایمن بر اساس طراحی، و بسیار کارآمد است.

متیو گرگوری، مدیرعامل Ockam گفت: «مدیران سازمانی به من می‌گویند که ساخت و ارسال برنامه‌های استریم با ارزش آنها به زمان زیادی نیاز دارد. “بزرگترین مانع آنها ایجاد اتصالات داده جریانی ایمن در سراسر شرکت غیر فعال آنها و بین شرکت های شریک است. راه‌اندازی جریان داده امن اکنون ساده است، نگهداری آن بی اهمیت و تقریباً غیرممکن است. ما قفل داده‌ها را باز کرده‌ایم تا توسعه برنامه بتواند به سرعت پیش برود.”

فروشندگان محصولات کافکا سازمانی جزئیات پیاده سازی اعتماد صفر را به مشتریان خود موکول می کنند. حتی برای سازمان های مهندسی پیشرفته، سخت است که تیمی را گرد هم بیاورند که بتواند ده ها قطعه مورد نیاز برای ساخت یک …

Source link