تکنیوم هوش مصنوعی و بلاک چین را برای بهینه سازی تقاضای جهانی توان محاسباتی ادغام می کند

12 ژوئن 2024 – Technium International Limited با هیجان آخرین نوآوری خود را که هوش مصنوعی (AI) و فناوری بلاک چین را برای رسیدگی به تقاضای سرسام آور جهانی برای قدرت محاسباتی ترکیب می کند، اعلام می کند. هدف تکنیوم با ادغام این فناوری‌های پیشرفته، بهینه‌سازی استفاده از منابع و افزایش کارایی شبکه‌های غیرمتمرکز، ایجاد معیار جدیدی در صنعت است.

انقلابی در مدیریت توان محاسباتی

پیشرفت‌های آتی Technium شامل استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی برای مدیریت و توزیع پویا قدرت محاسباتی در شبکه‌های زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز آن (DePIN) است. این ادغام امکان تجزیه و تحلیل و تخصیص بیدرنگ منابع محاسباتی را فراهم می کند و تضمین می کند که آنها به طور موثر برای برآورده کردن تقاضاهای فزاینده ناشی از هوش مصنوعی و برنامه های بلاک چین استفاده می شوند.

جیکوب استفان، مدیر عامل شرکت تکنیوم اینترنشنال لیمیتد، گفت: با افزایش وظایف مبتنی بر هوش مصنوعی و پیچیدگی فزاینده عملیات بلاک چین، مدیریت کارآمد منابع بیش از هر زمان دیگری حیاتی شده است. راه حل نوآورانه ما از قدرت هوش مصنوعی و بلاک چین برای ایجاد یک رویکرد کارآمدتر، مقیاس پذیر و پایدارتر برای مدیریت قدرت محاسباتی جهانی استفاده می کند.

افزایش بهره وری از طریق هوش مصنوعی و بلاک چین…

Source link