توییتر فرآیند تجدیدنظر جدیدی را برای حساب های تعلیق شده معرفی می کند

توییتر از اول فوریه تغییر قابل توجهی در سیاست تعلیق حساب خود ایجاد می کند.

طبق اعلام تیم ایمنی توییتر، کاربران می‌توانند برای ارزیابی‌ها بر اساس معیارهای جدید برای بازگرداندن، نسبت به تعلیق حساب‌ها تجدیدنظر کنند.

توییتر خاطرنشان می‌کند که رویکرد ظریف‌تری را برای نقض خط‌مشی اتخاذ می‌کند و به جای حذف حساب‌ها، اقدامات کمتر شدیدتری مانند محدود کردن دسترسی توییت‌های فردی را انتخاب می‌کند.

از این پس، توییتر تنها برای نقض شدید یا مداوم و مکرر خط‌مشی‌های خود حساب‌های کاربری خود را تعلیق می‌کند.

نمونه هایی از نقض شدید شامل، اما نه محدود به، مشارکت در محتوا یا فعالیت غیرقانونی، تحریک یا تهدید به خشونت یا آسیب، نقض حریم خصوصی، دستکاری پلت فرم یا هرزنامه، و آزار و اذیت هدفمند کاربران است.

توییتر به طور فعال حساب‌های قبلاً تعلیق شده را بازگرداند و تصریح کرده است که حساب‌هایی که در فعالیت‌های غیرقانونی، تهدید به آسیب یا خشونت، هرزنامه در مقیاس بزرگ و دستکاری پلتفرم شرکت داشته باشند، بازگردانده نخواهند شد.

رویکرد جدید تعلیق حساب این شرکت با هدف ایجاد توازن در ترویج بحث‌های آنلاین سالم و در عین حال محافظت از کاربران در برابر آسیب است.

توییتر امیدوار است که این تغییرات راه منصفانه‌تر و شفاف‌تری را برای کاربران فراهم کند تا حساب‌های خود را بازگردانند، چیزی که قبلاً ارائه نمی‌کرد.

به کاربران توصیه می شود در صورتی که احساس می کنند حساب هایشان به ناحق تعلیق شده است، خود را با معیارهای جدید آشنا کرده و نسبت به تعلیق خود تجدیدنظر کنند.

در موارد نادر، توییتر ممکن است اجازه دهد محتوای یا رفتار بحث‌انگیز که در غیر این صورت خط‌مشی‌هایش را نقض می‌کند، در سایت باقی بماند، زیرا فکر می‌کند عموم علاقه‌مند به دیدن هر دو طرف یک موضوع هستند.

یک تیم متقابل قبل از تصمیم گیری، هر شرایط را به صورت جداگانه ارزیابی می کند.

تأثیر بالقوه بر عموم مردم، منبع محتوا، و در دسترس بودن پوشش جایگزین یک رویداد، برخی از عناصری هستند که توییتر هنگام تصمیم‌گیری درباره محتوا در نظر می‌گیرد.

فلسفه اجرایی توییتر در این مورد مستند است صفحه راهنما.


تصویر ویژه: KateV28/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور