توییتر خبرهای فوق العاده دنباله ها و انجمن ها و اخبار بازاریابی دیجیتال این هفته را اعلام می کند [PODCAST]

در این هفته از برنامه ساعت بازاریابی ، میزبان ها هستیم گرگ فین، جس بود & مارک سالتارلی بزرگترین اخبار بازاریابی دیجیتال هفته را بشکنید.

اگر نمی توانید در Spotify گوش دهید ، نسخه ویدیویی قسمت این هفته را در کانال YouTube موتور جستجو کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=dNMgwpLQeDs

توییتر اخیراً دو مورد جدید اضافه شده را به سیستم عامل خود اعلام کرده است: Super Follows – روشی برای کاربران برای ایجاد محتوا به طور خاص برای پیروان پرداخت کننده هزینه دسترسی به این مطالب ، به همراه Communities – راهی برای پیوستن کاربران به گروه ها بر اساس علایق خود.

Super Follows به دنبال کنندگان پرداخت اجازه می دهد تا از محتوای دروازه کاربران مورد علاقه خود استفاده کنند. این می تواند شامل توییت های پاداش ، نشان نشانگر پشتیبانی آنها از سازنده خاص ، اشتراک خبرنامه و موارد دیگر باشد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

به نظر می رسد ویژگی جدید آینده توییتر ، Communities ، شبیه گروه های فیس بوک باشد. کاربران می توانند براساس موضوعات مورد علاقه خود ، گروههایی را ایجاد و به آنها بپیوندند. این انجمن ها به کاربران این امکان را می دهد تا توییت های مرتبط تری را درباره این موضوعات خاص مشاهده کنند.

جدول زمانی مشخصی برای زمان انتشار این دو ویژگی وجود ندارد.

آخرین به روزرسانی اینستاگرام به این معنی است که سازندگان می توانند با حداکثر سه کاربر دیگر فعال شوند! این قابلیت جدید که اتاق های زنده نامیده می شود ، فرصت های گسترده تری را برای سازندگانی که می خواهند همزمان با بیش از یک کاربر دیگر همکاری کنند فراهم می کند.

از ویژگی های کسب درآمد در اتاق های زنده می توان به خرید نشان در هنگام پخش جریانی ، قابلیت خرید و جمع آوری کمک مالی اشاره کرد.

اتاق های زنده راهی را برای میزبانانی فراهم می کنند که دسترسی خود را نیز افزایش دهند ، زیرا هنگام فعال شدن اتاق ، پیروان همه شرکت کنندگان از آن مطلع می شوند. این ویژگی در سطح جهانی در حال گسترش است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

گوگل سال گذشته اعلام کرد که پشتیبانی کوکی های شخص ثالث را حذف می کنند. با این وجود نگرانی هایی درباره افزودن ویژگی های ردیابی توسط گوگل به محصولات خود بوجود آمد.

دیوید تمکین از گوگل در یک پست وبلاگ اخیر به ما اطمینان داد که Google هیچ گونه ویژگی ردیابی را که افراد را هنگام مرور اینترنت ردیابی کند ، اضافه نمی کند و همچنین هیچ نوع پیگیری مشکل ساز دیگری در محصولات خود اضافه نمی شود.

از هفته استفاده کنید

در بخش برداشت این هفته از هفته ، جولی اف باچینی قانون مغالطه ای را که جستجوی پرداخت شده تقاضا ایجاد می کند وضع می کند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ICYMI

بعد ، در بخش ICYMI ما ، کاربران Reddit مشاوره ای در مورد چگونگی دستیابی به درجه یک خلاقیت “تاول زده” ارائه دادند.

یک نکته برتر برای ایجاد خلاقیت تاول زده چیست؟ از تبلیغات

سپس ما به سوزش های بازاریابی دیجیتال شما در طی بخش رعد و برق پاسخ می دهیم:

  • چه کسی آماده دیدن همه خوبی های آن است جینی ماروین به تیم Google Ads می آورد؟
  • با ویژگی خبرنامه توییتر چه کارهای جالبی می توانیم انجام دهیم؟
  • کجا می توانم آهنگ رپ بعدی ام را رها کنم؟
  • چه زمانی بلوک فهرست مطالب وارد وردپرس گوتنبورگ می شود؟
  • چرا Airbnb فکر می کند “بازاریابی عملکرد” ​​ضروری نیست؟
  • سمروش پارسال چقدر هزینه کرد؟

برای اشتراك در نمایش (و خبرنامه ما!) برای مطالعه تمام مقالات ارائه شده در نمایش این هفته ، به سایت ساعت بازاریابی مراجعه كنید!


اعتبار ویژه تصویر: سامانتا هانسون