توییتر برای تشویق بیشتر توییت ها ، ناوگان را معرفی می کند

توییتر روش جدیدی برای توییت کردن به نام Fleet را اعلام کرد. Fleet یک توییت موقت است که 24 ساعت طول می کشد و از بین می رود. هدف این است که با پیوستن به مکالمات به گونه ای که احساس امنیت کند ، تعداد بیشتری از کاربران را به کم تحرکی ترغیب کند.

ناوگان برای تشویق توییت های بیشتر

طبق توئیتر ، آنها از بسیاری از کاربران بازخورد دریافت کرده اند که احساس وحشت می کنند در مورد طبیعت عمومی و دائمی توئیت در توییتر است. به همین دلیل ، توییتر می گوید بسیاری از توییت ها در حالت پیش نویس باقی مانده اند.

در جوامع آنلاین پدیده ای به نام کمین وجود دارد. در هر جامعه تعداد زیادی از کاربران حضور ندارند. به آنها lurkers گفته می شود.

من از سال 2004 در مجامع مجری و صاحب یک انجمن آنلاین بوده ام و رفتار عدم ارسال پنهان کاری واقعی است.

من به عنوان یک مدیر اجتماع می بینم که تعداد اعضایی که منفعلانه می خوانند به طور مداوم از تعداد اعضای شبکه های اجتماعی فعالانه بیشتر ارسال می کنند.

دلیل اصلی رفتار عدم ارسال به طور مداوم ترس از بودن بوده است شعله ور شده. کلمه شعله ور شده به معنای تمسخر یا تنبیه عمومی است.

به همین دلیل دیدن پست هایی در شبکه های اجتماعی که پیش فرض آنها عبارت “اولین بار پوستر ، لطفا ملایم باشید

ارسال در شبکه های اجتماعی ، حتی پشت یک نام مستعار ، می تواند ترسناک باشد.

ویژگی جدید توییتر با بیان اینکه هدف Fleets حذف خطر از توییت دائمی و عمومی است ، فقط با ماندگاری توییت در مدت 24 ساعت ، این پدیده را تأیید می کند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

توییتر توضیح داد:

“برای کمک به مردم در احساس راحتی بیشتر ، ما در حال کار بر روی یک روش فشار کمتری هستیم تا مردم بتوانند درباره آنچه اتفاق می افتد صحبت کنند. امروز ، ما در حال راه اندازی ناوگان هستیم تا همه بتوانند با افکار زودگذر خود به راحتی با روشی جدید به گفتگو بپیوندند.

… ناوگان برای به اشتراک گذاشتن افکار لحظه ای هستند – آنها به شروع مکالمه کمک می کنند و فقط به مدت 24 ساعت دور می مانند. “

ناوگان در سراسر جهان آزمایش شد

طبق توئیتر ، ویژگی جدید در برزیل ، ایتالیا ، هند و کره جنوبی آزمایش شده است. بازخورد تأیید کرد که به کاربران تازه وارد توییتر کمک می کند تا نظرات خود را راحت کنند و تعداد توییت های کاربران قدیمی تمایل به افزایش تعداد دارد.

توییتر افزایش میزان تویت ها را به کاربران نسبت می دهد که هنگام اشتراک افکار و عقاید با این قالب احساس راحتی می کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

گزینه های اشتراک گذاری چندگانه

توییتر اعلام کرد که کاربران می توانند انواع رسانه ها و واکنش ها را در ناوگان به اشتراک بگذارند. اما برخلاف توییت های معمولی ، Fleets گزینه های اضافی برای استایل مانند پس زمینه و روش های متنوع متن را ارائه می دهد.

طبق توئیتر:

“شما می توانید متن ، عکس العمل ها نسبت به توییت ها ، عکس ها یا فیلم ها را ناوگان کنید و ناوگان خود را با گزینه های متن و پس زمینه متنوع تنظیم کنید. به زودی ، برچسب ها و پخش مستقیم در Fleets در دسترس خواهد بود. “

نحوه کار ناوگان توییتر:

توییتر ویدیویی را با تصاویر صفحه ای منتشر کرد که نشان می دهد Fleet چگونه کار می کند آسان است.

مرحله 1. توییت پیدا کنید

مرحله 1 - چگونه ناوگان کنیم

مرحله 2. روی Share a Tweet نماد ضربه بزنید

مرحله 2 - نحوه ناوگان - به اشتراک گذاشتن یک توییت

مرحله 3. روی Share in a Fleet ضربه بزنید

مرحله 3. نحوه ناوگان - بر روی اشتراک در ناوگان ضربه بزنید

مرحله 4. برای اشتراک گذاری روی دکمه Fleet ضربه بزنید

مرحله 4. نحوه ناوگان - برای اشتراک گذاری روی دکمه Fleet ضربه بزنید

در دسترس بودن ناوگان توییتر

طی روزهای آینده ناوگان در سراسر جهان راه اندازی می شود. Fleet در برنامه های Android و iOS در دسترس خواهد بود. براساس بازخورد کاربر ، ویژگی های دیگری به ناوگان اضافه خواهد شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور