توسعه شهروندی چیست، چرا اهمیت دارد و چگونه می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد

اگر به شما بگویم که ایده برنامه بزرگ بعدی می تواند از طرف شخصی باشد که به سختی کدنویسی را بلد است چه؟ بله، این درست است.

معرفی کردن توسعه شهروندی – فن آوری انقلابی که ایجاد نرم افزار را در اختیار کسانی قرار می دهد که پیشینه فنی ندارند. این بدان معناست که توسعه شهروندی یک فرآیند تجاری است که کارکنان غیر آموزش دیده فناوری اطلاعات را تشویق می کند تا با استفاده از تحریم های فناوری اطلاعات، توسعه دهندگان نرم افزار شوند. پلتفرم‌های کم‌کد/بدون کد (LCNC). برای ایجاد برنامه های کاربردی تجاری

به عنوان یک متخصص برنامه نویسی، من شاهد آمدن و رفتن بسیاری از روندهای صنعت بوده ام. اما توسعه شهروندی؟ این یک نوآوری قابل توجه است که صنعت نرم افزار را متحول می کند.

می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید؟ بیایید توضیح دهیم که توسعه شهروندی چیست، چرا اهمیت دارد و چگونه می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

توسعه شهروندی چیست؟

تصور کنید بتوانید برنامه های خود را بدون نیاز به یادگیری زبان های کدنویسی پیچیده ایجاد کنید. توسعه شهروندی دقیقاً همین است!

در گذشته، ساختن نرم افزار کاری بود که فقط توسعه دهندگان حرفه ای و متخصصان فناوری می توانستند انجام دهند. مثل داشتن یک زبان مخفی بود که فقط آنها می فهمیدند. اما با توسعه شهروندی، همه چیز در حال تغییر است.

توسعه شهروندی به تمرین توانمندسازی توسعه دهندگان غیرحرفه ای، مانند کاربران تجاری یا… اشاره دارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور