توسعه بازی MVP با فلاتر و شعله

بر اساس نظرسنجی اخیر، از هر 5 استارت آپ تنها 2 استارتاپ سودآور هستند. MVP (حداقل محصول قابل دوام) به طور قابل توجهی شانس سودآوری یک استارتاپ را افزایش می دهد زیرا به چنین مشاغلی اجازه می دهد تا بازخورد اولیه کاربران را بدون صرف کل بودجه برای برنامه ای با عملکرد کامل جمع آوری کنند.

با استفاده از MVP، می‌توانید در مدت کوتاه و با بودجه محدود، اپلیکیشنی با قابلیت‌های اولیه بسازید، بازخورد کاربران را جمع‌آوری کنید، و طبق این بازخورد، راه‌حل را با تیم توسعه خود گسترش دهید.

MVP ها به طور فزاینده ای در صنعت بازی محبوب می شوند. امروز، ما نکات توسعه سریع بازی MVP را با Flutter و Flame، ترکیبی فوق‌العاده برای ساخت محصولات حداقل دوام در چند پلتفرم، بررسی خواهیم کرد.

چرا فلاتر و شعله را انتخاب کنید؟

Flutter، یک پلتفرم پر از ویژگی و امن برای توسعه بین پلتفرم‌ها، دنیای اپلیکیشن‌های تلفن همراه را طوفانی کرده است و دامنه دسترسی آن بسیار فراتر از رابط کاربری است. با کمک Flame، یک موتور بازی قوی و منبع باز که بر روی Flutter ساخته شده است، می توانید بازی های دو بعدی خیره کننده ای بسازید که به راحتی در دستگاه های اندروید، iOS، وب و دسکتاپ اجرا می شوند.

فلاتر همچنین به یک راه حل محبوب برای ساختن MVP های بازی تبدیل شده است، زیرا ویژگی های یکپارچه ای دارد که توسعه سریع راه حل هایی را تسهیل می کند که عملکردهای اساسی را در سراسر …

Source link