تورم پیش رو و راههای مقابله با آن

مجموعه ای از روش ها برای محافظت موفقیت آمیز در برابر تورم وجود دارد که یکی از آنها شامل سرمایه گذاری زیاد در یک دارایی است که می تواند در دوره تورم از بازار بهتر عمل کند. طلا یک دارایی واقعی است که می تواند ارزش خود را برای مدت طولانی حفظ کند. بیت کوین در حال شکل گیری است و به یک ابزار پرچین عالی تبدیل می شود. با بازگشت سرمایه سالانه بیش از 302، ، بیت کوین به دنبال رفع نیاز به واسطه ها در معاملات مالی است ، بنابراین تسریع در پرداخت و نقل و انتقال بین طرفین است. به گفته اکثر کارشناسان ، معرفی سهام ، کشاورزی ، وام و وام به بازار ارزهای رمزنگاری شده.

تصویر
ادوارد مون عکس پروفایل نیمروز

به دنبال شیوع همه گیر ویروس کرونا ، بانک های مرکزی مجبور شده اند برای نجات اقتصاد در حال مرگ به چاپ پول بیشتری روی آورند. بنابر گزارشات ، بانک مرکزی ایالات متحده ، مانند دیگر بانکها ، اسکناسهای بیشتری برای چاپ تقاضای رو به رشد اقتصاد آمریکا چاپ کرد.

با فراگیر شدن بیماری همه گیر مرگبار و عادی شدن زندگی ، رویدادها و نظرات کارشناسان همگی به تورم قریب الوقوع اشاره می کنند و برخی گمانه زنی ها می توانند به تورم بیش از حد تبدیل شوند.

خوشبختانه مجموعه ای از روش ها برای جلوگیری از تورم وجود دارد که یکی از آنها شامل سرمایه گذاری سنگین در یک دارایی است که می تواند عملکرد بهتری در بازار داشته باشد.