تنظیم پس زمینه های مختلف برای هر دسکتاپ در ویندوز 11 و 10

سفارشی سازی دسکتاپ یک فعالیت سرگرم کننده است که احتمالاً بسیاری از شما حداقل یک بار آن را امتحان کرده اید. گزینه‌های سفارشی‌سازی مختلفی وجود دارد، مانند تغییر لوگوی صفحه بوت، نماد منوی استارت، یا تبدیل کل رابط ویندوز به macOS.

امروز می‌خواهیم یکی از این سفارشی‌سازی‌ها را مورد بحث قرار دهیم، که به دلیل زیبایی‌شناسی، بهره‌وری، خلاقیت یا هر دلیل دیگری، برای هر دسکتاپ (یا مانیتور) در ویندوز 11 و 10 یک پس‌زمینه پس‌زمینه متفاوت تنظیم می‌کنیم.

تنظیم پس زمینه های مختلف برای هر دسکتاپ در ویندوز 11، 10

در ویندوز، هیچ محدودیتی در تعداد دسکتاپ‌هایی که می‌توانید از Task View ایجاد کنید وجود ندارد (اگرچه دسکتاپ‌های بیشتری منابع سیستم بیشتری را مصرف می‌کنند)، به شما این امکان را می‌دهد تا هر تعداد دسکتاپ را که می‌خواهید ایجاد کنید و تصاویر پس زمینه متفاوتی را برای هر کدام تنظیم کنید.

برای سفارشی کردن تصویر زمینه نمایش داده شده در هر دسکتاپ،

1. فشار دهید Win+Tab برای باز کردن Task View.

همه دسکتاپ‌های موجود شما در زیر فهرست می‌شوند، با گزینه «+» برای ایجاد موارد بیشتر.

2. روی دسکتاپ مربوطه کلیک راست کنید (در مورد من، “رومیزی 2“) که می خواهید تصویر زمینه پس زمینه آن را تغییر دهید و سپس ” را انتخاب کنیدپس زمینه انتخاب کن“از منوی زمینه.

3. شما را به ” هدایت می کندپس زمینه خود را شخصی سازی کنیدبخش ” برای آن دسکتاپ، که در آن می توانید یک تصویر زمینه از تصاویر اخیر انتخاب کنید یا یک تصویر جدید را از فایل انتخاب کنید…

Source link