تماس با فینیکس clipx WIRE Assist در Data Center World را به نمایش گذاشت | دانش مرکز داده

در Data Center World 2023، استیون هیل از Data Center Knowledge با Giannis Buchner از Phoenix Contact ارتباط برقرار کرد.

در این ویدیو، بوشنر کمک WIRE clipx Phoenix Contact را توضیح می‌دهد که از داده‌های دیجیتالی از طرح‌های CAD برای ساده‌سازی فرآیند آماده‌سازی سیم و سیم‌کشی استفاده می‌کند و در نتیجه کارایی را افزایش می‌دهد و احتمال خطا را کاهش می‌دهد.

رونوشت در زیر آمده است. ویرایش های جزئی برای وضوح انجام شده است.

رونوشت:

استیون هیل: به Data Center World 2023 خوش آمدید. نام من استیون هیل است و امروز با فونیکس کنتاکت صحبت می کنیم. Phoenix Contact یک شرکت است که دفتر مرکزی آن در آلمان قرار دارد. این سازنده اتوماسیون صنعتی، اتصالات داخلی و راه حل های رابط است. آنها بلوک های ترمینال، رله ها، کانکتورها، تهویه کننده های سیگنال، منابع تغذیه، کنترل کننده ها، PLC ها، سیستم های IO، اترنت صنعتی، سیستم های کنترل کننده و کابل کشی سیستم را توسعه می دهند. شما اسمش را بگذارید، آنها همه کارهای IIoT را انجام می دهند. امروز جیانیس بوشنر به من ملحق شده است. سلام، جانیس، از آشنایی با شما خوشحالم، قربان.

جیانیس بوشنر: از ملاقات شما خوشبختم.

استیون: و ما قصد داریم یک معرفی و یک نمایش سریع در این کلیپ جدید انجام دهیم. به آن clipx WIRE Assist می گویند. این پلت فرمی است که به گونه ای طراحی شده است که می تواند سرعت ساخت پانل های کنترل را به طور چشمگیری افزایش دهد. و من این را به شما واگذار می کنم که کمی در مورد این که این چگونه است و در مورد چیست به ما بگویید.

جانیس: بنابراین، این یک سیستم Clipx WIRE Assist است. و امروز همه مردم با چالش هایی روبرو هستند. بنابراین، چالش‌هایی که آنها با آن روبرو هستند، بیشتر افزایش بهره‌وری و کاهش زمان‌های تحویل و در عین حال حفظ سطح بالایی از کیفیت است. بنابراین، افزایش کارایی در کابینت غیرممکن است. و وقتی می‌خواهیم بفهمیم که بیشترین پتانسیل افزایش کارایی کابینت‌سازی کجاست، باید مراحل مختلف فرآیند کابینت‌سازی را بررسی کنیم. بنابراین، کابینت سازی هر بار با آماده سازی شروع می شود – آماده سازی مکانیکی صفحه نصب، برش ریل های دیواری، برش کانال کابل و غیره. و سپس به مونتاژ نوارهای ترمینال ادامه می دهد. و دو مرحله آخر برچسب زدن و سیم کشی کابینت است. و این دو مرحله آخر می تواند تا 78 درصد از کل زمان مورد نیاز برای ساخت چنین کابینتی را تشکیل دهد.

مطالب پیشنهادی  علی بابا مرکز داده متمرکز بر هوش مصنوعی را در آلمان افتتاح کرد | دانش مرکز داده

استیون: کاملاً، و باز هم، در این مرحله یک فرآیند بسیار دستی است. منظورم این است که مطمئن شوید همه چیز دقیق است، مطمئن شوید که به طرح برمی‌گردید. و سیم مناسب، طول مناسب، و توانایی ردیابی آن را در کل سیستم دارید. در حال حاضر، این موضوع توانایی استفاده از فناوری مدرن CAD برای شناسایی روشی است که می‌توانید سیمی را که می‌توانید استفاده کنید، جدا کنید و چگونه آن فرآیند را به طور چشمگیری ساده کنید. بزرگترین پیشرفتی که در کارایی پیدا کردید چیست؟ فقط توانایی این را دارید که به طور خودکار محیط کابل و کابل شما را تنظیم کنید؟

جانیس: بنابراین، وقتی این طرح را برای کابل کشی داریم، می توانیم از این داده ها نیز استفاده کنیم تا مجبور نباشیم سیم کشی را به صورت دستی و با کشیدن سیم ها از داخل کابینت انجام دهیم. بنابراین، وقتی از این داده های دیجیتال استفاده می کنیم، همه چیزهایی را که برای انجام آماده سازی سیم باید بدانیم، می دانیم. و سپس می توانیم مراحل فرآیند آماده سازی سیم و سیم کشی را تقسیم کنیم. و سپس قبل از اینکه خود سیم کشی را انجام دهیم، آماده سازی سیم را انجام می دهیم. و با تمام اطلاعاتی که داریم پتانسیل شکست را کاهش می دهیم و کارایی را افزایش می دهیم و بسیار سریعتر خواهیم بود.

استیون: و ناگفته نماند که سیستم پایان کار شما تضمین شده است که برای آن محیط کاملاً کار می کند. مجدداً، اگر به روشی که کابل کشی در چین دادن دستی استفاده می شد نگاه کنید، متغیرهای زیادی در آن دخیل هستند. اما وقتی شروع به صحبت در مورد رساندن آن به اتوماسیون می کنید، باید باور داشته باشم که وقتی این کار را به این طریق انجام می دهید، خاتمه خوبی خواهید داشت.

جانیس: البته. زیرا در اینجا در تجسم سیستم، ما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار داریم. بنابراین، با رنگ سیم شروع می شود. طول و مقطع را داریم. و سپس اطلاعات برچسب‌گذاری و فرآیندهای انتهای سیم را نیز مشاهده می‌کنید. خب، با سر سیم ها چه کار داریم؟ در اینجا، ما باید فرول را اعمال کنیم. با این اطلاعات می توانیم شروع به تهیه این سیم کنیم. و برای خود سیم کشی، دو اطلاعات اضافی داریم. شما آن را اینجا می بینید، این جهت مسیریابی است. بنابراین، ما باید همان راهی را که قبلاً سیستم CAD پیش می‌رفت، طی کنیم. و برای آن، در اینجا من اطلاعاتی دارم که باید به پایین و سپس به سمت چپ وارد کانال کابل شوم. بنابراین، من همه چیزهایی را که باید برای آماده سازی سیم و سیم کشی بدانم، دارم.

مطالب پیشنهادی  گوگل ویژگی های هوش مصنوعی بیشتری را برای مشتریان ابر سازمانی عرضه می کند | دانش مرکز داده

استیون: وای، و دوباره، مگر اینکه زمانی را صرف آماده سازی کابل کرده باشید، تصور اینکه چقدر در زمان صرفه جویی می شود سخت است. ما قصد داریم در اینجا به یک تظاهرات بپریم، زیرا خودم با قطع کابل ها، شگفت زده شده ام که امروز قبلاً چنین چیزی را ندیده بودم. چرا ادامه نمی دهید و توضیح نمی دهید که این سیستم چگونه کار می کند؟

جانیس: کامل. بنابراین، در اینجا من دو عملکرد اصلی فیلترینگ دارم. یک تابع فیلتر برای سطح مقطع و یکی برای رنگ. زیرا هنگامی که از دستگاه های خودکار برای برش یا چین دادن استفاده می کنید، هر تغییر رنگ و تغییر مقطع کمی زمان می برد. بنابراین، برای کارایی بیشتر، ابتدا یک رنگ و یک مقطع را انجام می دهید. بنابراین، اکنون با فشار دادن دکمه شروع شروع می کنیم. سپس سیم بریده می شود، چاپگر کار چاپ خود را انجام می دهد. یک آستین شرینک را باز می کند و من به راحتی می توانم سیم را داخل آستین شرینک قرار دهم. من باید این کار را برای هدف و همچنین برای سمت منبع سیم انجام دهم. سپس، آخرین مرحله اعمال یک فرول عایق است. برای این کار می توانم از این دستگاه برش و چین استفاده کنم و اکنون سیم آماده شده تمام شده را دارم و می توانم سیم کشی را انجام دهم.

استیون: شگفت‌انگیز است، و باز هم، توصیف میزان بازدهی که این فرآیند برای ساخت و سیم‌کشی یک پانل به ارمغان می‌آورد، دشوار است. صرفاً به این دلیل که می دانید کجا قرار است برود. میدونی از کجا اومده تمام این عوامل در هنگام تولید سیم در نظر گرفته می شود. ناگفته نماند، باید باور کنم که انجام همان کار به صورت دستی، شما گفتید، حدود 70 درصد از زمان مورد نیاز را صرفه جویی می کند، درست است؟

مطالب پیشنهادی  NSA تهدیدات سایبری روسیه، چین و هوش مصنوعی را ارزیابی می کند | دانش مرکز داده

جانیس: این باعث صرفه جویی در زمان می شود و یک مزیت بزرگ دیگر، همانطور که قبلاً ذکر کردید، شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را دارید. بنابراین، برای انجام سیم کشی کابینت نیازی به دیدن هر نوع نقشه یا نمودار مداری ندارید.

استیون: درست. بنابراین، چه چیزی لازم است تا بتوانید این را به عنوان بخشی از طراحی CAD خود فعال کنید؟

جانیس: بله، بنابراین به عنوان بخشی از طراحی CAD، به تمام داده های موجود نیاز دارید. و این بدان معناست که شما به اطلاعات محصول برای هر جزء داخل کابینت خود نیاز دارید. و سپس شما همچنین به یک طرح سه بعدی از کل کابینت خود نیاز دارید که نرم افزار بتواند سیم ها را مسیریابی کند.

استیون: درسته، باشه و دوباره، اینجا جایی است که ما به آن از منظر سه بعدی به جای دوبعدی نگاه می کنیم. از آنجا که اکثر سیستم‌های CAD اکنون در مدل‌های سه بعدی کار می‌کنند، اما در مورد چیدمان ردیابی سیم‌کشی نیز باید به این شرایط فکر کنید. بنابراین، من باید باور کنم که این یک پیشرفت بزرگ از نظر کارایی است. شرکت چه کارهای دیگری می تواند انجام دهد تا روند خود را تا حد استفاده از این نوع فناوری ها بهبود بخشد؟ زیرا دوباره، این اتوماسیون را به یک فرآیند سفارشی می‌آورد. در فرآیند سفارشی ما، اکثراً همه این کارها با دست انجام می شد. اکنون، سطحی از اتوماسیون دارید که معمولاً در محیط‌های بزرگ‌تر و نزدیک‌تر تولید می‌شود. بنابراین، من فکر می کنم ما همه چیزهایی را که باید در اینجا پوشش دهیم، پوشش داده ایم. من امروز قدردان وقت شما هستم، جانیس، لذت بخش بود. بسیار از شما متشکرم.

جانیس: بسیار از شما متشکرم.

استیون: باشه و مواظب خودت باش روز خوبی داشته باشید و از بقیه نمایش لذت ببرید!

جانیس: متشکرم.

‘دستیار Phoenix Contact Demos clipx WIRE Assist در Data Center World’

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور