تقویت Fintech و هوش مصنوعی: 5 روند برتر!

عکس پروفایل نویسنده

هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که 2020 ما را به کجا خواهد برد ، تنها تغییر دیجیتال در دهه گذشته اتفاق افتاده است و هرگونه فعالیت تولیدی تسریع شده است. برای سال 2021 یعنی چه؟ آیا عناوین همچنان بر فناوری کلیدی مانند هوش مصنوعی و داده کاوی تسلط خواهند یافت ، یا آیا فناوری های مدرن و قبلاً موجود تسخیر می شوند؟

تجارت بانکی توسط هوش مصنوعی متحول شده است. این نه تنها باعث افزایش درجه دقت در صنعت می شود بلکه باعث افزایش تعهد مشتری و تسریع در زمان حل سوال می شود.

این وبلاگ شامل 5 روند برتر AI در صنایع مالی یا مشاغل FinTech است:

1. چشم انداز رقابتی

با توجه به مشارکت بسیاری از بازیکنان خارجی در بازار ، هوش مصنوعی در Fintech به سمت تکه تکه شدن پیش می رود. پیش بینی می شود به زودی خریدهای بیشتر و مشارکت شرکت های بزرگ بر اساس خلاقیت انجام شود.

شرکت IBM ، شرکت اینتل ، شرکت مایکروسافت و غیره از جمله شرکت کنندگان پیشرو در صنعت هستند. روند مختصر صنعت سال 2020 عبارتند از:

  • آوریل 2020 – IBM در حال امضای یک قرارداد در زمینه ساخت تجهیزات اصلی (OEM) است ، فناوری هایی را در اختیار مشاغل قرار می دهد که به مشتریان کمک می کند خطرات مالی زیادی را که برای آنها پیش آمده است ، برای نوآوری دیجیتال ، سفرهای مصرفی و چرخه زندگی مشتری …
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آیا Mask-Scanning Tech به توقف COVID یا ایجاد یک فاجعه در حریم خصوصی کمک می کند؟