تقلب کنندگان فناوری | HackerNoon

سال 2024 است و ما نمی‌توانیم یک ثانیه بدون یادآوری هوش مصنوعی بگذریم. همه جا هست! کانال‌های یوتیوب، خبرنامه‌ها، استادان و متخصصان قول می‌دهند که جادوی هوش مصنوعی را از بین ببرند، اطلاعاتی را از پشت پرده به شما ارائه دهند و به شما بگوییم که چگونه پول در بیاورید.

پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی هوش مصنوعی (AI) تا سال 2032 به 2.5 تریلیون دلار برسد.

به یاد داشته باشید زمانی که متاورژن بود “چیز بزرگ بعدی”? فیس بوک در سال 2021 به متا تغییر نام داد و بیش از 10 میلیارد دلار برای توسعه فناوری های مرتبط با متاورس سرمایه گذاری کرد. شرکت‌ها از این روش پیروی کردند، میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کردند و نوید یک واقعیت جدید را دادند. مطمئناً پسر شما در آنجا زندگی می کند و دختر شما باید رزومه مجازی خود را برای شغل مجازی خود تهیه کند که در ازای آن پول مجازی به او پرداخت می شود!

درست در همان زمان، NFT ها دنیا را به تسخیر خود درآوردند. به هر کجا که بچرخید، نمی‌توانید از آن میمون‌های کسل‌کننده، پنگوئن‌های کودکانه و انواع زشت‌ها دوری کنید. “هنر” با فناوری‌هایی که به‌عنوان انقلاب جدید مورد ستایش قرار می‌گیرند، با مشارکت افراد مشهور بزرگی مانند پاریس هیلتون، جیمی فالون و جاستین بیبر میلیون‌ها نفر به فروش می‌رسند.

همه چیز را شنیدیم: رمزارز به ماه می‌رود، AR/VR تجربه‌های بازی و مجازی را دوباره تعریف می‌کند، و بلاک چین یک دنیای غیرمتمرکز را برای همه نوید می‌دهد. حالا این همهمه به سمت …

Source link