تفاوت عمده بین PWA و برنامه های بومی

عکس پروفایل نویسنده

@رمزگذارهاشرکت Brocoders

ما یک شریک فنی برای راه اندازی از MVP تا Exit هستیم

پیش از این ، ما افکار خود را در مورد برنامه های وب پیشرو به اشتراک گذاشته شده توسط مهارت عملی ما در توسعه PWA به اشتراک گذاشتیم. این بار ، ما تصمیم گرفتیم عمیق تر شیرجه برویم و موارد را توضیح دهیم تفاوت عمده بین PWA و Native App.

با این حال ، لازم به ذکر است که در اینجا هیچ برنده ای وجود ندارد زیرا انتخاب در وهله اول به نیازهای خاص شما و نیازهای کاری شما بستگی دارد.

طبق SmartInsights ، به عنوان مثال ، مردم صفحات وب را باز می کنند و دو برابر بیشتر از مصرف آنها در دستگاه های دسک تاپ ، در تلفن های هوشمند خود محتوا مصرف می کنند. و تعداد کاربرانی که دستگاه های تلفن همراه را انتخاب می کنند فقط سر به فلک می کشند. بنابراین جای تعجب نیست که چرا شرکتهای با کارآیی بیشتر از PWA و Native Apps استفاده می کنند تا از منحنی دامنه موبایل جلوتر باشند.

حال ، قبل از اینکه بتوانیم بینش خود را در مورد اینکه کدام راه حل می تواند به بهترین وجه در خدمت کاربران شما باشد یا متناسب با اهداف تجاری شما باشد ، به اشتراک بگذاریم ، بیایید با تازه سازی حافظه خود از برنامه Progressive Web شروع کنیم.

به زبان ساده ، Progressive Web Apps راه حل های مرتبط با وب هستند که ویژگی های یک وب سایت و یک برنامه بومی را با هم ترکیب می کنند. به عبارت دیگر ، اینها وب سایت هایی هستند که رفتار Native App را تقلید می کنند ، بنابراین تجربه ای مشابه برنامه ایجاد می کنند.

در اینجا عمده است مزایای PWA:

  • این می تواند بر روی هر دستگاه یا سیستم عامل اجرا شود شما نمی …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>