تعریف مجدد در دسترس بودن داده ها برای نسل بعدی برنامه های بلاک چین با آزمایشگاه های 0G

امروز، ما با مایکل می نشینیم تا داستان 0G Labs را باز کنیم، شرکتی که نه تنها در انقلاب Web3 شرکت می کند، بلکه فعالانه آینده خود را شکل می دهد. با راه‌حل‌های پیشگامانه که وعده ارائه سرعت، مقیاس‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه بی‌سابقه‌ای را می‌دهند، آزمایشگاه 0G خود را در خط مقدم نسل بعدی فناوری بلاک چین قرار می‌دهد.

در این مصاحبه اختصاصی، ما نوآوری‌های فنی را بررسی می‌کنیم که به 0G اجازه می‌دهد به توان عملیاتی شگفت‌انگیز 50 گیگابایت در ثانیه دست یابد، تصمیمات معماری را بررسی خواهیم کرد که راه‌حل آن‌ها را 100 برابر مقرون به صرفه‌تر از جایگزین‌ها می‌کند، و دیدگاه هاینریش را برای فعال کردن موارد استفاده پیشرفته مانند هوش مصنوعی روی زنجیره و DeFi با فرکانس بالا.

ایشان پاندی: سلام مایکل، به مجموعه «پشت استارتاپ» ما خوش آمدید. شما یک سفر موفق با Garten داشته اید، سرمایه گذاری قبلی خود در رفاه شرکت. چه چیزی شما را ترغیب کرد که از آن فضا به ایجاد آزمایشگاه‌های 0G بروید و تجربه شما به‌عنوان یک بنیان‌گذار چگونه رویکرد شما را به فناوری Web3 و بلاک چین نشان می‌دهد؟

مایکل هاینریش: ممنون از اینکه من رو دارید سفر من با گارتن به من اهمیت انعطاف پذیری و سازگاری را، به ویژه در طول همه گیری همه گیر، آموخت. انتقال به آزمایشگاه های 0G با اشتیاق من به فناوری های پیشرفته و…

Source link