تست واحد پایتون حتی راحت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید

معرفی

به‌عنوان توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، همه ما در هنگام ساختن یک برنامه، خطوط کد زیادی می‌نویسیم. با این حال، برای اطمینان از اینکه تک تک اجزا در نرم‌افزار به خوبی کار می‌کنند، ما واقعاً نیاز به آزمایش واحد داریم. این کارکرد مناسب و عملکرد قابل اعتماد محصول را تضمین می کند. این آزمایش اجزای جداگانه به عنوان تست واحد شناخته می شود.

برای ماهیت پویا و سهولت نوشتن تست ها در کنار کد، پایتون می تواند گزینه مناسبی برای تست واحد نرم افزار ما باشد. بنابراین، بیایید به سختی تست‌های واحد نوشتن بپردازیم و بهترین شیوه‌ها و تکنیک‌ها را برای اطمینان از قابلیت اطمینان و نگهداری کدمان بررسی کنیم.

بیا بریم!  - مدیر اجرایی شهرستان پیرسبیا بریم!  - مدیر اجرایی شهرستان پیرس

چرا نرم افزار نیاز به تست واحد دارد؟

اغلب، مشخص می‌شود که در مرحله اولیه توسعه، تست‌های واحد به عنوان یک شبکه ایمنی به ما کمک می‌کنند تا باگ‌ها و رگرسیون‌ها را پیدا کنیم. با تأیید رفتار واحدهای جداگانه، همیشه می‌توان مشکلات را قبل از انتشار در پایگاه کد شناسایی و برطرف کرد.

همچنین، آزمون‌های واحد به‌خوبی نوشته شده به عنوان مستندات کد عمل می‌کنند و نمونه‌هایی از رفتار مورد انتظار آن را ارائه می‌دهند. هنگام ایجاد تغییرات یا بازآفرینی کد، به راحتی می‌توانیم به آزمایش‌های موجود اعتماد کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تغییرات به‌طور سهوی عملکرد را خراب نمی‌کنند.

چگونه از پایتون برای تست واحد استفاده کنیم؟

نحوه تست واحد با پایتون - Mattermostنحوه تست واحد با پایتون - Mattermost

در پایتون، ما…

Source link