تست مربوط به رمزنگاری در Fintech: Losses Vs. سریعتر تحویل

تصویر
عکس پروفایل Roman Makitrenko Hacker Noon

سلام بر همه! نام من رومن ماکیترنکو است. من رئیس QA در Wirex ، یک شرکت fintech انگلیس هستم که روی ترکیب ارزهای سنتی و دیجیتال در یک برنامه کار می کند. امروز قصد داریم درباره آزمایش عملیات ارز رمزنگاری شده و چگونگی یافتن تعادل بین ضررهای ناشی از اشتباهات و تحویل سریع عملکرد صحبت کنیم.

از آنجا که ما با پول کاربران کار می کنیم ، هزینه یک اشتباه بسیار مهم است و می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد. اشکال در یک محصول فین تک نه تنها از نظر مالی بلکه از نظر شهرت نیز می تواند برای یک شرکت پرهزینه باشد. به عنوان یک قاعده ، پیامدها به اولویت و شدت مسائل بستگی دارد.

بنابراین ، معیارهای مختلفی وجود دارد که متخصصان QA هنگام کار با یک محصول fintech باید در نظر بگیرند:

  • امنیت. برنامه های Fintech از داده های حساس ، از جمله اطلاعات شخصی ، مالی و بانکی استفاده و ذخیره می کنند. هکرها می توانند برای دستیابی به این اطلاعات تلاش کنند.
  • حفاظت اطلاعات. داده ها مرتباً در دنیای fintech دست به دست می شوند ، بنابراین محافظت و مدیریت اطلاعات مهم برای مرحله آزمایش مهم است. مشکلات مربوط به محافظت از داده ها می تواند منجر به اقدامات قانونی ، رعایت موارد انطباق یا از بین رفتن اعتماد کاربران شود. بعلاوه ، چنین مشکلاتی ممکن است مسائل امنیتی جدی ایجاد کند.
  • انطباق. سازمان های مالی …