تست اتوماسیون به عنوان وسیله ای موثر برای تسریع سفرهای تحول دیجیتال

تحول دیجیتال (DT) به طور کامل روشی را که کسب‌وکارها امروزی کار می‌کنند، تغییر داده است. فقط نگاهی به چند داستان موفقیت نفس گیر و انگیزشی بیندازید. گروه سونن تکمیل شد تحول دیجیتال تا سال 2021، گردش کار Agile را معرفی کرد و نرم افزار فروش را برای پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان بهبود بخشید. یکی دیگر از داستان های موفقیت Coursera است که با اجرای هوشمند فناوری های دیجیتال و توسعه راه حل های تلفن همراه، بیش از 100 میلیون دانش آموزان به پلت فرم خود را.

بنابراین، جای تعجب نیست که 64٪ از مک کینزی نظر سنجی پاسخ دهندگان اظهار داشتند که باید کسب و کارهای دیجیتالی جدیدی ایجاد کنند برای پیشی گرفتن از رقابت، در حالی که هزینه های جهانی برای فناوری های مربوط به DT به طور مداوم افزایش می یابد و انتظار می رود که شامل شود 3.9 تریلیون دلار تا سال 2027

با این حال، سفرهای DT به دلیل پیچیدگی های فناوری های مدرن چالش برانگیز هستند و حتی ممکن است سال ها طول بکشد، به خصوص اگر تجارت بزرگ باشد. چگونه شرکت ها می توانند این ابتکار را تسهیل و سرعت بخشند؟ از جمله اینکه می توانند بر تست خودکار تکیه کنید زیرا زمان رسیدن به منافع را تسریع می کند و اعتماد به کیفیت راه حل های نرم افزاری کاربردی را افزایش می دهد.

بنابراین، در این مقاله، من بر روی نقش اتوماسیون تست در DT، مزایا و نکاتی برای پذیرش موفق تمرکز خواهم کرد.

تحول دیجیتال در یک نگاه: چرا …

Source link