تریلر Monster Hunter Rise هیولاهای جدید ، مکان ها و بازگشت موارد دلخواه را به نمایش می گذارد

عکس پروفایل نویسنده

@hackernoongamingهکر نون گیمینگ

انتشار اخبار بازی های ویدیویی ، راهنماها ، نظرات و موارد دیگر.

در جریان جدیدترین Nintendo Direct ، Capcom جزئیات جدیدی از Monster Hunter Rise را منتشر کرد ، از جمله هیولاهای جدید ، برخی از افراد برگشت ، مکان های جدید و موارد دیگر برای بازی آینده. بازی آینده قرار است اواخر مارس کنسول Nintendo Switch به پایان برسد.

تریلر جدید نگاهی به برخی از جدیدترین هیولاهای بازی ، Rakna-Kadaki و Almudron ، به همراه پنج هیولای کلاسیک بازگشت دارد. این همچنین ساکنان دهکده کامورا را نشان می دهد که برای مقابله با داد و بیداد در حال وحدت با هم هستند. به محض ترک شکارچیان از روستا ، آنها می توانند غارهای لاوا و دشتهای شنی را به عنوان محلی جدید برای شکار کشف کنند.

بازیکنان برای مقابله با Rampage آینده به ابزارها و همراهان مختلف دسترسی خواهند داشت ، از جمله Wirebugs ، Palicoes و Palamutes و Wyvern Riding. این تریلر همچنین دفاعیاتی را به نمایش می گذارد که بازیکنان می توانند برای Stronghold ، سیستم های دفاع اولیه برای Kamura Village ، استفاده کنند. Stronghold گزینه هایی برای استفاده در برابر هیولاها دارد ، از جمله موانع برای کاهش سرعت آنها و نصب هایی برای جلوگیری از پیشرفت آنها. در نهایت ، شکارچیان باید با هم کار کنند تا جلوی هیولاهای Rampage را بگیرند.

تریلر Monster Hunter Rise

Capcom قصد دارد جزئیات بیشتری در مورد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>