تحلیل اندازه امضای بیت کوین: چگونه در طی سالها تکامل یافت

عکس پروفایل نویسنده

@0xb10c0xB10C

توسعه دهنده و محقق بیت کوین مستقل

امضاهای دیجیتالی یک عنصر اساسی در ساخت پروتکل بیت کوین است و قسمت عمده ای از داده های ذخیره شده در زنجیره بلوک را تشکیل می دهد. ما توضیح می دهیم که چگونه اندازه امضاهای رمزگذاری شده ECDSA در طول سالهای گذشته چندین برابر کاهش یافته است و چگونه امضای پیشنهادی Schnorr با طول امضاهای ECDSA در حال حاضر مقایسه می شود.

امضای دیجیتال در معاملات بیت کوین در واقع شده است SigScript برای ورودی هایی که SegWit یا آن را خرج نمی کنند شاهد برای ورودی های SegWit. آنها از رمزگذاری شده تشکیل شده اند ر و s ارزش ها و به اصطلاح سیگ هاش flag ، که مشخص می کند امضا کدام قسمت از معامله را امضا می کند. ر و s مقادیر هر دو عدد صحیح 256 بیتی (32 بایت) هستند.

امضاهای ECDSA رمزگذاری شده DER

مشتری Bitcoin از نسخه اول خود ، برای اعتبار سنجی و رمزگذاری امضا به OpenSSL اعتماد کرده است. امضاهای ECDSA با قوانین رمزگذاری متمایز (DER) که در قوانین رمزگذاری ANS.1 تعریف شده ، رمزگذاری می شوند. در حالی که رمزگذاری DER دقیقاً به یک روش نشان دادن یک امضا به عنوان توالی بایت اجازه می دهد ، کتابخانه OpenSSL مشتق شده از استاندارد DER را معتبر دانست. هنگامی که این در کتابخانه OpenSSL تغییر کرد ، باعث شد برخی از گره ها با نسخه جدیدتر OpenSSL رد کنند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور