تجربه من با TopTal: کار بدون مزد و فرصت های دوم

عکس پروفایل نویسنده

@Cheopysکریس فاکس

توسعه دهنده راه دور / نویسنده فنی ساکن ویتنام

چگونه شروع کردم

TopTal آژانسی است که کارگران آزاد IT را با مشتریان تطبیق می دهد. بیشتر کارها از راه دور است ، که به ما مزیت هایی می دهد برای ما که یا در خارج از کشور زندگی می کنیم یا دفترهای باز ، اتاقک ها ، رفت و آمد ، روش ها و وقفه ها را پر کرده ایم. به همین دلیل با TopTal ثبت نام کردم و چندین جایگاه خوب داشتم.

من خودم را به iOS آموخته بودم و چندین مورد از برنامه هایم را در فروشگاه اپل فروختم. هیچکدام خیلی خوب فروختند تعدادی از آنها به عنوان توصیه هایی در گروه های خود انتخاب شدند و این موارد باعث شد که من پول قهوه را بدست آورم ، اما هیچ یک از آنها انتظار نداشتم که فروش خوبی داشته باشم. من بازاری نیستم و ده ها هزار دلار برای خرج کردن در ارتقا ندارم. اما این موارد ارسالی به عنوان نمونه کارها بود و من چندین مشتری از طریق نوشتن برنامه های آیفون توسط TopTal داشتم. اینها خوب پیش رفت.

TopTal گهگاه با من چک می کرد و من حقوق می گرفتم ، اگرچه سپرده های من سه هفته پس از دوره کاربرگ من غیر معقول بود. آنها بهانه های غیرقابل تصوری برای این موضوع به من دادند.

سپس اولین مشتری بد خود را داشتم و شرکت را از نگاه جدید دیدم.

اولین برداشت ها

TopTal انواع مختلف را قرار می دهد تاپ بالابیشتر اما در فناوری اطلاعات است. بنابراین رفتن به سایت آنها انتظار دیدن تصاویر …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مقدمه ای بر اتصال دهنده های داده: اولین قدم برای تجزیه و تحلیل داده ها