تجارت @ سرعت اندیشه و جاده پیش رو مجدداً بازدید شده است

عکس پروفایل Madhav Kunal Hacker Noon

بیل گیتس ، فن آور افسانه ای ، بنیانگذار و مدیرعامل مایکروسافت ، تجارت را با سرعت فکر در سال 1999 نوشت و کتاب “جاده پیش رو” را در سال 1995 نوشت. در هر دو این کتاب ها او در مورد روند تکنولوژی که در آن زمان می دید و آینده نرم افزار ، فناوری نوشت ، نوآوری و اینترنت که توسط فن آوری هایی مانند خودش پیش بینی و پیشگام بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=o0O0Xjpjvfc

https://www.youtube.com/watch؟v=XrkXLHlQoNY

GatesNotes | جاده پیش رو پس از 25 سال

بیل گیتس در مورد فرآیند دیجیتالی شدن که اینترنت ایجاد می کند صحبت کرد و این نرم افزار وظایف روزمره و معمول را به طور خودکار انجام می دهد و انسان ها را آزاد می کند تا کارهای خلاقانه و انسانی بیشتری را در اقتصاد دانش در حال ظهور که دیجیتال سازی و اینترنت ایجاد می کنند انجام دهند.

استیو جابز در مورد دیدگاه خود در مورد آینده رایانه های شخصی و تکامل فناوری محاسبات و همچنین در یک سخنرانی در سال 1985 و چگونگی تحول در جهان و تغییر آن صحبت کرد. وی تصور می کرد تغییر در نحوه برقراری ارتباط ، جمع آوری ، به اشتراک گذاری و یادگیری اطلاعات توسط انسان ها به وجود می آید و ظهور فن آوری های مدرن مانند موتورهای جستجو و پیام رسانی فوری را که می توانیم فوراً س askال بپرسیم و پاسخ بگیریم را با دقت پیش بینی می کرد. تصادفی نیست …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Cruis'n Blast Review (Nintendo Switch): آیا این بازی Arcade Racing ارزش بردن در خانه را دارد؟