تبلیغات گوگل برای انتشار صفحات جدید تبلیغاتی با تمرکز بر شفافیت

گوگل “صفحات تبلیغ کننده” را اعلام کرده است ، که به کاربران اجازه می دهد قبل از بازدید از سایت خود یا خرید ، اطلاعات بیشتری در مورد تبلیغ کننده کسب کنند.

صفحات تبلیغ کننده چیست؟

صفحات آگهی دهنده شامل آگهی های تبلیغاتی پیشرفته برای تبلیغ کنندگان که مراحل تأیید را تکمیل کرده اند ، خواهد بود.

این ویژگی ها مشابه محتوایی است که کاربران وقتی روی “چرا من این تبلیغ را می بینم؟” کلیک می کنند. در فیسبوک.

صفحات تبلیغ کننده گوگل

با کلیک روی “درباره این آگهی” ، کاربران قادر به مشاهده مواردی مانند:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

  • چرا آنها این محتوای تبلیغاتی را می بینند.
  • نام تجاری تبلیغ کننده
  • مکان تبلیغ کننده
  • تبلیغات اضافی از آن تبلیغ کننده در 30 روز گذشته.

کاربران همچنین می توانند روی “توقف مشاهده این آگهی” کلیک کرده و تبلیغات تبلیغ کنندگان مورد علاقه خود را نادیده بگیرند و/یا آگهی هایی را که به نظر آنها خط مشی ها را نقض می کنند گزارش دهند – همه از صفحه تبلیغ کننده.

هدف این است که اطلاعات بیشتری برای کمک به تمایز تبلیغ کنندگان معتبر در اکوسیستم و در عین حال محدود کردن توانایی بازیگران بد در ارائه اشتباه خود ارائه دهیم.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

چرا صفحات تبلیغ کننده ایجاد شد؟

گوگل در تلاش است تا شفافیت تبلیغات را بهبود بخشد و به طور مداوم رفتارهای قانون شکن را سرکوب کند.

مژده تومیش ، مدیر محصول ، حریم خصوصی و ایمنی در Google گفت: “افشای آگهی های پیشرفته بر تلاش های ما برای ایجاد یک تجربه واضح و شهودی برای کاربرانی که با تبلیغات در محصولات Google تعامل دارند ، استفاده می کند. روزانه بیش از 30 میلیون کاربر با منوهای شفافیت و کنترل تبلیغات ارتباط برقرار می کنند و “درباره این تبلیغ” در مورد تجربه ساده خود بازخورد مثبتی دریافت کرده است. “

تومیش همچنین خاطرنشان کرد که کاربران بیش از هر محصول یا شبکه دیگری از ابزارهای شفافیت و کنترل تبلیغات در YouTube استفاده می کنند ، بنابراین در ماه های آینده برای جستجو در دسترس خواهد بود.

چه زمانی صفحات تبلیغ کننده منتشر می شود؟

انتظار می رود صفحات تبلیغاتی در ماه های آینده برای تبلیغ کنندگان در ایالات متحده راه اندازی شود و انتظار می رود که از سال 2022 به صورت مرحله ای به کشورهای دیگر راه اندازی شود.